Avatar uživatele
-KaTkA-

barva na vlasy trvalá nebo jen šampon??

chci si poprvé obarvit vlady a nevím jestli mám použít trvalou barvu nebo šampon co vydrží až 24 měsíců........

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5219 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vyzkoušejte nejdříve šampon. Uvidíte, jak bude spokojena. Domnívám se, že na barvení vlasů máte čas. I když je šetrné, přesto určitým způsobem dá vlasům „zabrat“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

pokud máš už barvu vybranou a chceš jí mít dlouho doporučuji ti barvu.pokud chceš tuhle barvu mít krátce doporučuji ti šampon.rozdil v tomto tedy je že barva vydrží déle než šampon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sindy

Určitě bych nejdříve doporučila šampon – můžeš zkoušet co ti nejvíce bude slušet a "neničí"to vlasy. Hlavně pokud možno neexperimentovat přehnaně s barvami a poté je pracně stahovat-poničené vlasy dá práci dát dohromady, aby vypadaly opět pěkně(vlastní zkušenost)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, za mě určitě barva. Šampony se vymývají a není to pak hezké. Jakože vlasy tím vymýváním nevypadají hezky :/ Ale zase pokud barva, tak určitě šetrnou, ne tu plnou chemie, co vlasy jen ničí. Já si kupuju barvu na vlasy od khadi. Oni mají v nabídce šetrné přírodní barvy a jsou super. Syté :) Krásně chytají a vydrží.

Nový příspěvek