-KaTkA-

barva na vlasy trvalá nebo jen šampon??

chci si poprvé obarvit vlady a nevím jestli mám použít trvalou barvu nebo šampon co vydrží až 24 měsíců........

Nejlepší odpověď
annas

Vyzkoušejte nejdříve šampon. Uvidíte, jak bude spokojena. Domnívám se, že na barvení vlasů máte čas. I když je šetrné, přesto určitým způsobem dá vlasům „zabrat“.

Další odpovědi
panenka

pokud máš už barvu vybranou a chceš jí mít dlouho doporučuji ti barvu.pokud chceš tuhle barvu mít krátce doporučuji ti šampon.rozdil v tomto tedy je že barva vydrží déle než šampon

Sindy

Určitě bych nejdříve doporučila šampon – můžeš zkoušet co ti nejvíce bude slušet a "neničí"to vlasy. Hlavně pokud možno neexperimentovat přehnaně s barvami a poté je pracně stahovat-poničené vlasy dá práci dát dohromady, aby vypadaly opět pěkně(vlastní zkušenost)…

Kajolka

Ahoj, za mě určitě barva. Šampony se vymývají a není to pak hezké. Jakože vlasy tím vymýváním nevypadají hezky :/ Ale zase pokud barva, tak určitě šetrnou, ne tu plnou chemie, co vlasy jen ničí. Já si kupuju barvu na vlasy od khadi. Oni mají v nabídce šetrné přírodní barvy a jsou super. Syté :) Krásně chytají a vydrží.