E_nyy

jak rychle natočit vlasy?

Mám rovné vlasy a občas zatoužím po kudrnatých. Zkoušela jsem už snad všechno. Kdyz natocim jednu stranu kulmou mezitím se mi zase narovná ta druhá.. Mačkání a různé přípravky taky nezabírají.. Poradíte mi jak co nejrychlej a nejefektivněji dosáhnout kudrlin??

Nejlepší odpověď
LuciJe

Doporučuji na noc natočit na papírové kapesníky a zavázat uzlíkem. Dělá to krásné lokny a příliš netlačí při spánku.

Další odpovědi
Dandi

zajímavá rada… ještě se můžeš zeptat své kadeřince jestli o něčem neví…

Anina

nejlépe si dát trvalou a když budeš chtít rovné tak si je žehličkou na vlasy narovnej a zase když budeš chtít kudrnaté umyj si vlasy a máš to

misial

Trvalá a žehlení, tím by si vlasy akorát tak zničila.

Umyj vlasy, usuš ručníkem, dej do nich tužidlo, vyfénuj (nemusíš úplně), natoč to na natáčky, běž spát, ráno si přivstaň, ještě trochu vyfénuj, přestříkej trochou laku (ne moc, jinak by je to rovnalo) a sundej z natáček.

Já mám třeba takové vlasy, že i když tohle udělám, do hodiny jsou zase skoro rovné, ale třeba ti to pomůže…

Lencis

U mě funguje naprosto banální záležitost. Večer umýt, jemně vysušit, vetřít pěnové tužidlo a po té zapléct copy. Pokud chci jen mírné vlny stačí dva až tři. Pokud chci být jak beránek udělám jich více, třeba šest na každé straně. Ráno ještě dofouknu, opatrně copy rozpletu a jen „rozčešu“ prohrabnutím ruky, případně mírně progeluju. Je to samozřejmě záležitost na jeden maximálně dva dny, ale vyzkoušej 😉

alenka901

neefektivnější jsou nahřívací natáčky mám stejný problém a ty to vyřešili posílám odkaz

Zdroj: http://www.tchi­bo.cz/is-bin/INTERSHOP­.enfinity/eCS/Sto­re/cz/-/CZK/TdCzDispla­yProductInfor­mation-Start?ProductSKU=0012746

bloom

Umij si vlasy a pak si je zaplet Do culickú a nech to tak 2 dny

Pája

já osobně mám něco mezi kudrnatými a rovnými vlasy. takové velké nepravidelné vlny, a ty sou fakt k ničeu. od pátý třídy sem používala natáčky přez noc, ale byli dost nepříjemné, v šesté třídě sem měla ofinu a tak sem si začala žehlit vlasy. v sedmé jsem zkusila mamčinu kulmu je to opravdu moc hezké, ale strašně dlouho to trvá aby to bylo dokonalé a teď o prázdniách jsem si začala dělat vlny speciální žehličkou. opravdu s žehličkou můžeš dělat co chceš a pořád to vipadá krásně. když se ti třeba nepovede vlna tak ji můžeš přežehlit a ještě jednou natočit. trvá to asi 15 min. tady máš video aby si kdyžtak viděla jak se to dělá…
a ještě tohle:
http://www.stre­am.cz/video/153/116214-blaho-50-noc-v-natackach

http://www.stre­am.cz/video/153/55388-blaho-35-oranzovi-hadi-a-bulvar

http://www.stre­am.cz/video/153/132582-blaho-52-experiment-s-kulmou

http://www.stre­am.cz/video/153/17981-blaho-8-vlny-kulmou

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video/153/216312-blaho-72-trik-se-superzehlickou

smoulolinka

Umyj si vlasy, osuš ručníkem, dej tam tužidlo, nečeš a potom lehce uprav prsty a přelakuj
A nebo suché vlasy nalakuj pramen po prameni a poté natáčej přes žehličku, uvidíš, že lokny budou držet

Carolin

Doporučuji papírové / alobalové papiloty (ruličky), můžeš na nich celkem nerušeně i spát.

SarrahParker

Co si zaplést copánky? Co mám prodloužené vlasy, tak si je vlním jenom tímto způsobem :)

KaraskovaAl

Tak jako věřím, že tento způsob natáčení vlasů je nejšetrnější… Ale já se teda přiznám, že mě osobně se vlnité vlasy od copánků nelíbí :(

JarkaHor

Z copánků mi to právě moc nedrží a nevím jestli zkusit tu kulmu. Objednávala jsem si vlasy přes clipinhair.cz takže vím, že vlasy mají kvalitní, ale nerada bych je nějak poničila.

JarkaHor

Dají se nakulmovat i umělé vlasy nebo je tím poničím?

KaraskovaAl

Jooo holka, to já nevím… Ale řekla bych, že bych kulmou upravovala asi jen příčesek z pravých vlasů… Nebo je to jinak? Tady se ráda nechám poučit :)

SarrahParker

Vlasy mám taky prodloužené a kulmuju si je :) mám teda pravé evropské, ale kulmovat můžeš na míň stupňů i ty levnější :)

Millisek

Přesně tak, ale doporučuju to jenom v případě, že máte koupené kvalitní vlasy. Kde vím, že je mají, tak je clipinhair.cz, protože sama jejich vlasy mám a točím a žehlím si je.

Cizecek.M

Hele, když si koupíš kvalitní clip in, tak ano :) Dají se upravovat stejně jako tvoje vlasy :)

SarrahParker

Dají se nakulmovat :) taky mám umělé vlasy a kulmuju si je :)

KaraskovaAl

Nosíte někdo i clip in ve vlasech? Jak vypadají v účesu?

Derrynka

Tak jako metod je celá řada… natáčky, kulma, kulmofén, fén s kulatým hřebenem, copánky :) Těď metod, jak upravit vlasy je opravdu celá řada :)

Sabulak

Ahoj všem… Prosím o info… Je ta Orava dobrá? Manželka by kulmu chtěla k narozeninám a sám asi těžko něco vyberu a ptát s ji nechci. Chci to jako překvapení. Tak bych rád o info.

GabulkaA

Loknovačem :D Mám tento https://www.o­rava.eu/cz/lok­novacia-kulma-k-231-r a je super, za chvíli natočím celou hlavu :)

Kikulinka85

Je to rychlý, jo? Co já jsem měla, tak to bylo hrozný… Trvalo to a stejně to za chvíli spadlo :/ Ale ta Orava je dobrá, že? Už jsem na ni viděla i jinde recenze a hodně si ji chválí…

SuzanKa

Já mám od Oravy doma docela dost spotřebičů a se všemi jsem spokojená maximálně. Jojo, jinak s těmi lokny jsem to měla stejně…

Broukk

Snadno to jde s kulmou Orava https://www.ma­ll.cz/kulmy-stylery/orava-k-231-r?gclid=CMnJ0­ai0g9ACFUwW0wod­DrkIBw, sama si natočí vlasy takže s tím není žádná práce a lokny perfektně drží :)

Lurenka

Od Oravy mám zkušenost s rotační kulmou https://www.o­rava.eu/cz/cs/ro­tacna-kulma-k-240 a ta perfektní. Až mě naštvalo, že jsem si ji nepořídila dřív :D