hezké,jednoduché učesy?

na ne moc kratke vlasy))
Doplňuji:
Ale ja myslim jakože nekde na netu navod jak udelat nejakej hezkej učes no mam je trošku sestříhane, docela rovné,

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tady si určitě vybereš:
www.svetucesu.com
Doplňuji:
To je tak těžké to naťukat do vyhledávače? Na netu jsou mraky odkazů na čánky, na youtube a na streamu videa s názornou ukázkou......jen si vybrat…
https://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=jednoduch%C3%A9+%­C3%BA%C4%8Desy&oq=jed­noduch%C3%A9+%­C3%BA%C4%8Desy&aq=f&a­qi=&aql=&gs_l=hp­.3...13085.17694­.1.18079.16.15­.0.0.0.0.283.431­.0j1j1.2.0...0­.0.AZ0LJYpk2nA&pbx=1&b­av=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_cp.r_qf­.,cf.osb&fp=5d8e­e44ded1e536&biw=1525&bih­=668

Další odpovědi
ReHu

Ne moc krátké, tj, jak moc dlouhé?
A jak ostříhané? Rovně? Postupně?
Rovné? Vlnité? Kudrnaté?
Jemné? Pevné? Husté?

bubukaa

Mohla by jsi alespon uvést jaké máš vlasy. Jak ostříhané nebo přibližný věk. Ně na každý věk se všechno hodí. Ale pěkný je vysoko vyčesaný culík …

terry

Můžeš se také podívat na Stream. Na příspěvky Blaho.
Doplňuji:
My ale nejsme jasnovidci. Jak psala rehu, je potřeba víc informací.
Ty si je chceš nechat pro sebe, tak musíš hledat sama.

Ella

vyhledej si na YouTube například: hair tutorial, nebo hair up-do, popřípadě zadej další požadavky – easy everyday hair tutorial, casual up-do for medium hair, work out (na cvičení) hairstyle, waves, braids, buns, wedding, prom, school, 5 minutes up-do´s, natural look, ponytail… najdeš tam všechno, většinou výběr z více videí.
A pokud se ti třeba líbil účes herečky v nějakém seriálu nebo filmu, zkus zadat i to, budeš překvapená co všechno se dá vyrobit doma :)