Monie

Poradíte mi prosím co s delší ofinou?

Nechala jsem si dorůst ofinu. Teď ji mám úspěšně pod bradu, takže jsem spokojená. Bohužel nosím pěšinku na stranu (jelikož uprostřed mi nesluší) a ve škole mi ofina padá do obličeje, když ji dám za ucho, hned se mi zkroutí skoro do úhlu 90° (haha) a po půlce dne přemísťování se mi zmastí. A ani nemám hustou ofinu, jen bych řekla, že takový dva pramínky a konec. Takže vypadá i divně, když ji připnu pinetkou nad uchem (pouze ten jeden pramen). Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak se ji zbavit? Nakrátko opravdu nejdu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zkus čelenku

Další odpovědi
Damiana

Zkus si ofinu trochu od kořínků přitupírovat (ale opravdu jen trochu, aby vlasy byly zpevněnější), pak je zčeš dozadu a „posuň“ trochu dopředu. Na temeni hlavy vlasy sepni nějakou pěknou sponkou.
Doplňuji:
Nebo tenhle účes – vypadá to moc pěkně.:-)

http://www.you­tube.com/watch?v=-yZgOOO-CNs&sns=em

elektrikář

Jde jí pevně přilepit žvýkačkou jistě padat nebude

anonym

Abys nedopadla takto:
http://www.no­vinky.cz/krimi/283189-zena-ze-svitavska-si-obarvila-vlasy-manzel-ji-pod-vyhruzkou-smrti-oholil.html

bolak

já bych věděl :))

anonym

no já taky :)