Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Co dělat aby vlasy byly hustší?

Ahoj, chtěla bych husté vlasy,ale nevím, jak na to. Poraďte mi prosím jestli znáte nějaké jídlo,šampon nebo cokoliv jiného po čem by byly vlasy hustší a zdravější. Děkuji za každou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3275 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mít hustší vlasy nebudeš. To je prostě dáno počtem vlasů na hlavě a dá se s tím těžko nějak experimentovat. Můžeš ale své vlasy posílit a omezit jejich vypadávání. K tomu samozřejmě slouží jak šampony, masky na vlasy a kondicionery, tak potravinové doplňky, které koupíš v některých drogeriích, ale určitě v každé lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

samy od sebe ti vlasy nezhoustnou,to je opravdu geneticky dané,ale v dnešní době jde tak trochu hustotu vlasů ošidit aniž by to bylo poznat,jednak se prodávají šampony,balzámy a různé vlasové masky které dělají pus hap efekt a nebo zkus vlasy clip-in http://www.youtube.com/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jez nejmene pul roku kazdy den polevkovou lzici slunecnicovych seminek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kup si šampon pro větší objem .Hustota vlasů se ti nezmění , je ti dána geneticky.
Jedině si dát vlasy zahustit, ale to dělají až v dopělosti . Žádné tabletky a různé vitamíny vlasy nezahustí , to je jen reklamní tah. Mohou ale zlepšit jejich strukturu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pedagog

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s DonnaHAIR. Manželovi strašně padají vlasy, tak ho nutím jíst tyhle tobolky se mnou. Já je mám ozkoušené, vlasy mám po nich moc hezké a manžel už teď taky uznal, že pomáhají, i když prve remcal, že nic brát nechce. Dají se objednat přes internet, nebo koupit v lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nonysek

Ahoj, měla jsem problém se svými vlasy. Byly opravdu zničené a už jsem si nevěděla rady. Nic nepomáhalo až do doby, než jsem vyzkoušela potravinový doplněk stravy CLINICAL hair-care. Je opravdu super. Zkus ho taky vyzkoušet. Mé vlasy jsou díky němu mnohem zdravější, pevnější a dokonce mi přijde, že snad začaly i rychleji růst! :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Holky, hodně mě trápí to, že mi nechtějí narůst vlasy. Jako jo, hustota ok, ale prostě délka ne :( Koukala jsem, že se snad dají koupit clip in culíky. Nosíte je některá?

Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj a nepřemýšlela jsi třeba nad nějakými vitamíny? Nebo co zkusit kolagen? Ten je taky super na podporu kvality vlasů. Nevím, jen mě to tak napadá. Ale vím, že ten kolagem by pomoct mohl. Hodně se doporučuje tento https://www.collalloc.com/…, tak na něj mrkni.

Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko a ty jsi ten Collalloc brala? Nebo bereš? Víš co, mě by zajímalo, jaké jsi pozorovaly změny a zlepšení a hlavně po jak dlouhé době? :)

Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Já měla vždycky řidké vlasy, taky jsem toužila po silnějších, hustších vlasech. Tak jsem si je nechala udělat, koupila vlasy, a mám je hustší a delší :-)
Všem, které trápí tento problém doporučuji, je to paráda a dodá to na sebevědomí :-)

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Ello, sama sis vlasy koupila? Můžu se zeptat kde? Jakou metodou máš vlasy přidělané?

před 1431 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Jj sama jsem si je objednala z eshopu http://www.clip-in-vlasy.eu/
Doporučuji se na ten eshop mrknout ;-)
a mám metodou tape in

před 1430 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Už se na to dívám, děkuji. Tam toho teda je.
A s metodou jsi spokojená? Nevím kterou zvolit :/ Ale to se asi poradím s kadeřnicí. Děkuji za doporučení na stránky s vlasama.

před 1417 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Ano jsem spokojená. Jasně, to bude nejlepší, když si necháš poradit :-)
Jinak není vůbec zač.

před 1411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
melinda1515

Zdravím všechny, já osobně využila doplněk stravy Clinical Hair-care. Hodně mi vypadávali vlasy a tím jsem jich měla strašně málo. Musela jsem je pořád stříhat, aby mi na té hlavě aspoň něco zůstalo. Když jsem začala brát tento doplněk stravy, moc jsem tomu něvěřila, ale po nějaké době se objevili účinky. Vlasy mi již tolik nepadaly, zároveň mi postupně začaly houstnout. Můžu jen doporučit. Tento doplněk vyživuje pokožku hlavy a ta je pro růst a nevypadávání vlasů nejdůležitejší. :-)

před 2765 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek