Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Co dělat aby vlasy byly hustší?

Ahoj, chtěla bych husté vlasy,ale nevím, jak na to. Poraďte mi prosím jestli znáte nějaké jídlo,šampon nebo cokoliv jiného po čem by byly vlasy hustší a zdravější. Děkuji za každou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4152 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mít hustší vlasy nebudeš. To je prostě dáno počtem vlasů na hlavě a dá se s tím těžko nějak experimentovat. Můžeš ale své vlasy posílit a omezit jejich vypadávání. K tomu samozřejmě slouží jak šampony, masky na vlasy a kondicionery, tak potravinové doplňky, které koupíš v některých drogeriích, ale určitě v každé lékárně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

samy od sebe ti vlasy nezhoustnou,to je opravdu geneticky dané,ale v dnešní době jde tak trochu hustotu vlasů ošidit aniž by to bylo poznat,jednak se prodávají šampony,balzámy a různé vlasové masky které dělají pus hap efekt a nebo zkus vlasy clip-in http://www.you­tube.com/watch?v=u­Ow3PMhGbXE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jez nejmene pul roku kazdy den polevkovou lzici slunecnicovych seminek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Kup si šampon pro větší objem .Hustota vlasů se ti nezmění , je ti dána geneticky.
Jedině si dát vlasy zahustit, ale to dělají až v dopělosti . Žádné tabletky a různé vitamíny vlasy nezahustí , to je jen reklamní tah. Mohou ale zlepšit jejich strukturu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pedagog

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s DonnaHAIR. Manželovi strašně padají vlasy, tak ho nutím jíst tyhle tobolky se mnou. Já je mám ozkoušené, vlasy mám po nich moc hezké a manžel už teď taky uznal, že pomáhají, i když prve remcal, že nic brát nechce. Dají se objednat přes internet, nebo koupit v lékárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nonysek

Ahoj, měla jsem problém se svými vlasy. Byly opravdu zničené a už jsem si nevěděla rady. Nic nepomáhalo až do doby, než jsem vyzkoušela potravinový doplněk stravy CLINICAL hair-care. Je opravdu super. Zkus ho taky vyzkoušet. Mé vlasy jsou díky němu mnohem zdravější, pevnější a dokonce mi přijde, že snad začaly i rychleji růst! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Holky, přemýšlím, čím si vylepším svoje vlasy. Jako o délku nejde, spíš o zahuštění. Napadlo mě, že bych zkusila clip in. Vaše zkušenosti? Na co si při koupi dát pozor a ke koupit?

Avatar uživatele
Derrynka

No, já jsem nějaké snahy o to, abych měla hustší vlasy, vzdala. Jako myslím tím nějaké doplňky stravy vitamíny a podobně… nemá to smysl. Za mě je jediná super metoda clip in vlasy. Ty mi vyhovují a účes mám dokonalý.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jasně :) Není důvod se trápit. Dneska je řešitelné skoro vše :) A ty clipy jsou super, ty v účesu vypadají dokonale.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

No a ty clip in bereš od koho? A bereš sety nebo pásy? A culíky taky nosíš?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Tak já jsem si ty clipy pořídila. Koupila jsem si je teda na clip-in-vlasy.eu a musím teda říct, že jsem maximálně nadšená. Clipy jsou kvalitní, jsou z pravých vlasů, to mi vyhovuje a nejvíc jsem nadšená z toho, že se dají upravovat, jako moje vlasy, včetně mytí. To je prostě dokonalost.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Ahoj, to asi dává smysl… No, ale kde clip in kupuješ? Když jsem se dívala já, kde bych koupila, tak jsem narazila na hodně shopů a nakonec jsem nevybrala. Kde jsi spokojená ty?

Avatar uživatele
Millisek

Co si je nechat zahustit? Na www.clipinhair.cz mají dost spojů a vlasů na výběr :)

Avatar uživatele
Honzin8

Holky, koukala jsem se na ty clip-in-vlasy a oni mají moc hezkou nabídku. Jen teda nevím, jak vybrat odstín, abych se trefila a v účesu ty clip in vypadaly přirozeně.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Tak jo, nakonec jsem vybrala tady a musím teda říct, že jsem naprosto nadšená. Na první pohled se mi zalíbila ta neskutečná nabídka, to mě potěšilo. A kvalita teda super.

Avatar uživatele
Vercule

Já jsem si koupila tento culík https://www.clip-in-vlasy.eu/product-clip-in-culiky-rovne-clip-in-culik-rovny-kanekalon-svetle-hnedy-314 a je to paráda. Konečně mám fakt nádherný účes :) A ne, není to poznat v účesu :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Tento culík vypadá naprosto fantasticky :) Je dokonalý :) Jak vypadá v účesu? Není poznat, že je to příčesek? A jak se ti podařilo trefit odstín?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ten culík vypadá skvěle :) Já jsem teď teda vsadila na barvu :) Koupila jsem si růžové clip in a taky super, teda jsem nadšená :)

Avatar uživatele
Kajolka

Jojo, je to tak. Koupila sis ho, jo? A jsi spokojená? Já jsem ho nějak dlouho přehlížela, ale co jsem ho koupila, tak jsem si ho zamilovala :) Vypadá skvěle a vůbec není poznat, že je to clip in.

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, já taky :) Musím teda říct, že díky tomu culíku mám opravdu dokonalý účes :)

Avatar uživatele
Kajolka

Já jsem nosila vždy jen clip in příčesky, ale co jsem tam objevila ty culíky, tak na ně nedám dopustit. V účesu to vypadá fakt senzačně.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Dívej, normálně jim napiš mail nebo jim zavolej, oni jsou super a pokud v něčem váháš nebo si nevíš rady, tak oni ti ochotně poradí.

Avatar uživatele
Mmmmm9

No to by mě taky zajímalo co na hustší a zdravější vlasy koukala jsem že tohle by mohla být docela dobrá metoda https://www.vlasove-transplantace­.cz/zahusteni-vlasu/ zahuštění vlasů sice to není úplně nejlevnější ale myslím že by to mohlo být účinné. Docela ráda bych si o tom s někym popovídala.

Avatar uživatele
Kajolka

Nevím, ale prosím, kdybys to zjistila, dej mi vědět :D Do té doby budu i dál nosit clip in :D

Avatar uživatele
Vercule

Ahoj, jaké clipy nosíš? Nebo teda spíš od koho? S jakou nabídkou a kvalitou jsi spokojená?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já je nakupuju na netu. Přes clip-in-vlasy. S nimi jsem spokojená moc. Mají hodně širokou nabádku, takže si tam určitě vybereš :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Holky, hodně mě trápí to, že mi nechtějí narůst vlasy. Jako jo, hustota ok, ale prostě délka ne :( Koukala jsem, že se snad dají koupit clip in culíky. Nosíte je některá?

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj a nepřemýšlela jsi třeba nad nějakými vitamíny? Nebo co zkusit kolagen? Ten je taky super na podporu kvality vlasů. Nevím, jen mě to tak napadá. Ale vím, že ten kolagem by pomoct mohl. Hodně se doporučuje tento https://www.co­llalloc.com/cs, tak na něj mrkni.

před 1876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko a ty jsi ten Collalloc brala? Nebo bereš? Víš co, mě by zajímalo, jaké jsi pozorovaly změny a zlepšení a hlavně po jak dlouhé době? :)

před 1842 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Já měla vždycky řidké vlasy, taky jsem toužila po silnějších, hustších vlasech. Tak jsem si je nechala udělat, koupila vlasy, a mám je hustší a delší 🙂
Všem, které trápí tento problém doporučuji, je to paráda a dodá to na sebevědomí 🙂

před 2316 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Ello, sama sis vlasy koupila? Můžu se zeptat kde? Jakou metodou máš vlasy přidělané?

před 2308 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Jj sama jsem si je objednala z eshopu http://www.clip-in-vlasy.eu/
Doporučuji se na ten eshop mrknout 😉
a mám metodou tape in

před 2307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Už se na to dívám, děkuji. Tam toho teda je.
A s metodou jsi spokojená? Nevím kterou zvolit :/ Ale to se asi poradím s kadeřnicí. Děkuji za doporučení na stránky s vlasama.

před 2294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Ano jsem spokojená. Jasně, to bude nejlepší, když si necháš poradit 🙂
Jinak není vůbec zač.

před 2289 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
melinda1515

Zdravím všechny, já osobně využila doplněk stravy Clinical Hair-care. Hodně mi vypadávali vlasy a tím jsem jich měla strašně málo. Musela jsem je pořád stříhat, aby mi na té hlavě aspoň něco zůstalo. Když jsem začala brát tento doplněk stravy, moc jsem tomu něvěřila, ale po nějaké době se objevili účinky. Vlasy mi již tolik nepadaly, zároveň mi postupně začaly houstnout. Můžu jen doporučit. Tento doplněk vyživuje pokožku hlavy a ta je pro růst a nevypadávání vlasů nejdůležitejší. 🙂

před 3642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek