Avatar uživatele
luci5

Krátké či dlouhé vlasy?

Ahoj všichni … mám vlasy dlouhé asi do pasu, jako hořká čokoláda, husté, rovnější a mám oválný obličej (je mi 15). Vždycky jsem chtěla dlooouhé vlasy áž na zem (obrazně) a nikdy jsem nad tím ani nepřemýšlela, že bych si je nechala ostříhat nad ramena. Ale teď mi to začíná vrtat hlavou jestli bych nevypadala líp s kratšíma. Vím že s nima se moc nedají dělat účesy a tak, ale zase bych měla objem. Tím že si je ostříhám bude můj obličej vypadat určitě úplně jinak a toho se bojím. Třeba budu ošklivá. Co potom s tím?? A navíc všem klukům se prý líbí vím dlouhý, že to je víc ženský. Taky teď půjdu na střední a možná by to chtělo změnu. Ale zase na druhou stranu … já se bojím :D
Doplňuji:
Noo … mamka je zastáncem dlouhých vlasů, protože když byla malá tak jí babička vlasy pořád stříhala na krátko a moje nejlepší kámoška má skoro něco jako fobii ze všeho novýho takže to nebude moc objektivní názor :D. Ale s kratšíma by bylo míň práce … mě než to uschne tak to trvá den

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: luci5

Zajímavá 0 před 3817 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

néééééééééé!!!!

kým potom dorastú …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud máš, jak píšeš, vlasy husté, musela by sis je nechat sestříhat. V Tvém věku bych si je nechala, na kratší účes máš dost času. Většina z těch, co si nechali vlasy razantně zkrátit, litovali ( mám vlastní zkušenost z dřívější doby ). A dívka s dlouhými vlasy působí opravdu žensky. A těch různých účesů, co si mužeš udělat ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kmentik

Zeptej se kamarádek co by ti doporučili

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terezie.k

Riziko je riziko. Ale neboj se, vlasy ti ještě dorostou. Na krátké vlasy si časem zvykneš. Ale je to jen tvoje rozhodnutí.
Doplňuji:
Zkus se s někým poradit, třeba s rodičema, nebo s kamarádkami.

Upravil/a: terezie.k

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nestříhej to!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

já jsem měla vlasy taky přibližně po pás, a na začátku školního roku jsem se nechala ostříhat „na kluka“ a je to moc fajn. Pokud to chceš z praktického hlediska, krátké vlasy jsou jednoznačně lepší, lépe se udržují, nepřekáží ti (např. při sportu), a většinou se snadněji udrží zdravé a jsou často husté.
Na druhou stranu to můžeš brát z designovského hlediska, ale to já ti neporadím, nevím, jak vypydáš, sice jsi psala, že máš ovální obličej, ale z toho se nedá vyčíst všechno.
Já bych ti radila, ostříhej se, moc se ti uleví, ale záleží, jaký máš k těm vlasům vztah atd. Myslím, že o tomhle by ses měla rozhodovat sama. Jestli tě to fakt láká, zkus to, jestli se o svůj obličej dobře staráš, nejsi nikdy ošklivá, že 🙂
A mimochodem, to že kluci mají raději dlouhý vlasy, to jsi slyšela jako kde? V Bravíčku? Vím, že Lenka Kučavíková má dlouhý vlasy, ale kvůli tomu s ní Čeněk asi nechodí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Určitě jsou krátké vlasy praktické, ale… když holka pohodí dlouhou hřívou přes hlavu… Je něco víc sexy? :)
Přimlouval bych se a nezkracování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucka :-D

Já bych zvolila asi někam pod lopatky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Freja

Myslím že holkám sluší nejvíc vlasy tak pod lopatky! Neboj se vyzkoušet můžeš všechno a když by se ti to nelíbilo tak k čemu jsou paruky????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek