klaruška

Maska na vlasy

Zdravím. Chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám suché vlasya a rozhodla sem se je vyživit nějakou domácí maskou. Našla jsem 2 : Domácí majonézová maska na vlasy
Smíchejte 1 – 2 žloutky a 2 – 4 lžíce oleje (podle délky vlasů) a pořádně vyšlehejte. Směs naneste na vlasy, nechte 30 minut působit a pak důkladně smyjte. Tato maska vrátí vitalitu a lesk suchým a unaveným vlasům.

Olivová maska na suché vlasy
V mikrovlnce ohřejte 1 dcl olivového oleje (nesmí být horký), vetřete ho do suchých vlasů, zabalte vlasy do ručníku a nechte působit 30 minut. Poté vlasy umyjte šamponem.
Můžu se zeptat,jestli má někdo zkušenosti? nebo máte vlastní recept?

Nejlepší odpověď
anonym

Tu druhou masku kterou uvádíte používám,jen přidávám ještě lžíci medu,ten umí zázraky.

Další odpovědi
WeeBear

Druhou masku jsem zkoušela, nevím, kde jsem udělala chybu (oleje jsem použila jen 0,5dcl), nechala jsem působit, vymyla jsem a když mi vlasy uschly, tak byly totálně zmaštěné a ještě třikrát jsem olej vymývala. Tím nechci strašit, je to jen moje zkušenost.

Každopádně znám opravdu hodně slečen, které masku z olivového oleje od určité doby používají a vlasy se jim zlepšily a můžu jim jen závidět.

Nikii

Nejlepší masky jsou domácí masky jsou přírodní než nějake kupované masky. Nevím jak na vlasy ale jako kosmetička bych vam mohla poradit jenom s pleti s maskama :D ale rozhodně na suche vlasy je nejlepší olivový olivový olej vetřít do vlasu a nechat působit 🙂