jirka F

Může z hustých těžkých vlasů bolet hlava?

Chci se zeptat mám již husté těžké vlasy a začala mě i bolet hlava může být ta bolest způsobena.Příliš hustými vlasy.

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ sú tie vlasy prirodzene vlastné, organizmus si počas rastu vlasov privyká na ich tiaž.
Pokiaľ vás začína bolieť hlava a nepoznáte zdroj a príčinu bolesti, obráťte sa na odborníka lekára. Laické a veštecké rady by vám mohli uškodiť.

Další odpovědi
Drap

Myslím že ne. To by musely vážit 10 kg.

Kepler

Nevím, nikdy jsem je neměl, ale pokládám to za možné. Nejspíš by to mohl vědět Palpatine 🙂

Loso

A nekdo nema vlasy vubec