burakeli

Mám málo vlasů.. Co stím? 🙂

Poradíte mi co stím mám málo vlasů a jemné vlasy Dlouhé tak k prsům je lepší je postupně zastřihávat? Nebo je účinnější nějaký přípravek? Chtěla bych znát Vaše názory Dekuji:-)!

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Hodně kadeřnic radí vlasy postupně sestříhat, vypadá to ale hrozně, ty konce jsou strašně řídké:-((( Myslím si, že je lepší ostříhat je na krátké mikádo, nebo pokud to kvalita vlasů dovolí, nechat si je zahustit (našít). Předtím ale navštiv kožního lékaře, aby určil, zda nemáš nějakou nemoc pro kterou máš málo vlasů.

Pokud to nebude žádnou nemocí, tak prubni to našití. Nejprve jen několik pramenů, třeba jednu řadu a po pár měsících při posunutí zase pár pramenů přidat atd. Nejhorší je, když si někdo nechá našít vlasy po celé hlavě najednou, z toho pak bolí hlava, vlasy jsou těžké, je potřeba je přidávat postupně a postupně si zvykat na zátěž, jinak můžou začít padat.

Přípravky z reklamy určitě nefungují:-(((

Další odpovědi
marci1

Jemné vlasy je rozhodně lepší zkrátit a zastřihávat. Čím kratší střih, popř. mikádo, tím vypadají vlasy hustější. 🙂
Přečti si již zodpovězené odpovědi na toto téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jemn%C3%A9%20vl­asy

pusinka50

Málo vlasů a ještě k tomu jemné… špatná kombinace. S tím nejde dělat nic. Buď, jestli na to máš peníze, našít, jak radí zzzlatokopka, nebo koupit nějaký příčesek. I když je ostříháš na mikádo nebo na krátko, budou pořád zplihlé, nenaděláš s tím nic. Krátké jemné vlasy (navíc, když je jich málo) ostříhané na krátko opravdu hezky nevypadají. Nechala bych si dlouhé, vypadáš aspoň jako ženská.:-) Přidat můžeš třeba ten příčesek do týlu, česat si cop nebo nějaký hezký drdol.:-)
Za přípravky nemá smysl utrácet peníze, ale používej spíš šampon a kondicionér pro jemné, zplihlé vlasy či na zvětšení objemu. Mně kadeřník z Hair salonu řekl, že nejlepší je značka Glüss Kür.
Doplňuji:
Zkus dojít nejdřív na kožní s tím, že ti padají nadměrně vlasy a že jsi slyšela, že na to pomáhají injekce s vitaminem B12. Injekce opravdu pomáhají na růst vlasů, vyléčí i velké lysiny na hlavě, když člověk náhle ztratí vlasy třeba z velkého stresu. Injekce B12 by ti mohly pomoci vlasy zahustit. Viděla jsem na vlastní oči u neteře a i já jsem v mládí měla lysinku ze stresu a injekce B12 mi okamžitě zabraly.

Děda Louda

Zvykni si.

pizlicka

kazde rano polevkovou lžici slunečnicových loupanych semínek.do pul roku vlasy zhoustnou.uci­tis,kdyz peřinkami prstu budes masirovat pokožku hlavy,ze raší vlasky.brala jsem prednison,mela ridke vlasy a mas videt nyní.jo,a dej si mesicni kuru kopřivového caje.take vyborne na vlasy.rychleji rostou,poznas opet,az po mesicni kure.

fial.adela

ahoj já začala baštit vitamíny na vlasy a zařadila přírodní kosmetiku, no ale protože jsem dost netrpělivá,mám vlásky clip in …objednávala jsem si je na hot-style, tam je velký výběr, zvolila jsem si nejpodobnější těm svým a sjednotila doma barvu, mám z nich velkou radost a nosím je téměř denně :)

Bettka66

a to se ti barvením nezničily?

fial.adela

nene, mám pravé vlasy a ty můžeš upravovat kulmou i barvit

Cizecek.M

Ahoj, já jsem to taky řešila… A zkusila jsem faaakt hodně přípravků na zlepšení kvality vlasů a na jejich růst. A prostě nic, nic mi nepomohlo. Co je ale skvělá metoda na úpravu účesu, to jsou clip in :) Ty doporučuju zkusit. Určitě.

KaraskovaAl

Ty, prosím tě… ještě bych se ráda zeptala… od koho ty bereš clipy? A jak jsi spokojená s nabídkou?

Cizecek.M

Za mě je skvělý shop https://www.clip-in-vlasy.eu/. Já ho mám moc ráda. Nabídku mají senzační. Já osobně bych jinde nekupovala. Tady ten shop je opravdu osvědčený.

KaraskovaAl

Já je používám a musím teda říct, že je to super metoda, jak si upravit velmi efektivně a rychle upravit účet. Já jsem si svoje clipy koupila od clip-in-vlasy.eu a jsem maximálně spokojená. Mají moc hezkou a hlavně širokou nabídku. Co mi teda vyhovuje je to, že mají clipy z pravých vlasů, takže se clipy dají upravovat jako moje vlasy. A to teda včetně mytí :)

Xenka

A zkoušela jsi třeba i kosmetiku od Tomase Arsova? Měla jsem také jemnější vlasy a dostala jsem tuto intenzivní kůru pro růst vlasů a musí říct, že jsem byla mile překvapená https://shop.to­masarsov.cz/to­mas-arsov-hair-booster-2-0-sampon-a-sprej-sada/ . Díky obsažení látky Astaxanthin, která je elixírem pro vlasy, tak vyživý vlasy naplno a tím pádem to má i výsledek.

MarkettB

Ne tak tu jsem ještě nezkoušela, ale je pravda, že když je kadeřník a rozumí vlasům, tak by ta jeho kosmetika mohla pomoct a ty říkáš, že Ti pomohla, takže ji taky vyzkouším a uvidím jaký bude mít efekt 🙂.

MarkettB

Také mám docela málo vlasů, zkoušela jsem různé doplňky, vodičky na podporu růstu vlasů a nemělo to skoro žádný efekt ☹

SuzanKa

Na zahuštění vlasů a účesu jsou super clip in příčesky. Jen pozor, aby byly z pravých vlasů a tedy kvalitní a mohla jsi je upravovat jako svoje vlasy. Já jsem ty svoje koupila na https://www.clip-in-vlasy.eu/ a shop doporučuju.

Pajka.111

A neuvažovala jsi třeba nad řešením v podobě clip in vlasů? Já mám třeba hodně řídké vlasy a clip in používám a jsem nadšená. Jsou super jak do účesů, tak i jen tak do vlasů. Kupuju je na clipinhair.cz, tak mrkni :)