holka

po jaké době bych se měla dát ostříhat?

po jaké době bych se měla dát ostříhat??

Nejlepší odpověď
anonym

já chodim třeba každý měsíc.. je to individuální.. Podle toho jak ti rychle rostou vlasy a podle toho jakej účes si chceš pak nechat vykouzlit

Další odpovědi
Pája

Já osobně sem měla vlasy po ramena ,ale teď si je nechávám narůst a už sem nebyla u kadeřní jakou dobu..asi tak půl roku…myslím že je lepší mít delší vlasy než kradší ale to je podle vkusu tak pp

alenka901

záleží na sestřihu ale podle odborníků se doporučije chodit jednou za 3 měsíce

Janina76

Pokud vám rychle rostou vlasy tak 1 za měsíc ale jinak jednou za 2–3 měsíce podle potřeby.

nikolkap

Podle toho jak ti rychle rostou.