Jak udelat tento uces??

http://www.fa­cebook.com/al­bum.php?aid=2022258&i­d=1389028402#!/pho­to.php?pid=304­29135&id=1389028402&fbid­=1149757509318 jak udelam takovehle vlasy??

Nejlepší odpověď
kropitko

já jen dodám,co to píše…Stránku, kterou jste chtěli navštívit, momentálně nelze zobrazit. Je možné, že je dočasně nedostupná. Platnost odkazu, na který jste klikli, vypršela, nebo k zobrazení této stránky nemáte přístupová oprávnění.

Další odpovědi
EliiiseQ

Obsah je nedostupný i když se přihlásím

Jahoda

Jak říká kolegyně. Není dostupný a to ani po mém přihlášení…

ReHu

Vytiskni obrázek a zajdi s ním ke kadeřnici.