Terez_ka

Zkušenosti s ofinou

Ahoj má tu někdo zkušenosti s ofinou ? Myslíte si že je slořitá na úpravu ? Myslíte že je dobrý nápad jít do toho ? Za jak dlouho naroste ? ( mluvím o ofině na partku krátkou k obočí :) )

Nejlepší odpověď
aramah

A co myslíš ty?
Jo a když vtipkuješ tak tam vraž aspoň smajlíka, já už myslela že to myslíš vážně:)

Další odpovědi
WeeBear

Jdi do toho, pokud se ti to líbí a máš vlasy k tomu vhodné. Já mám třeba katastrofálně vlnité vlasy a ofinu jsem několikrát denně musela přežehlovat, vypadalo to hezky, ale když zapršelo nebo zasněžilo, tak mi nad čelem odstávala vlnitá chocholka, už nikdy více. 😁 Pokud máš rovné a husté vlasy, tak bys tento problém neměla. 🙂 Zkus a uvidíš, zarůst ji můžeš nechat vždycky.

Natty*

Ofinu na stranu, tedy „patku“ mám. Na úpravu složitá ani moc není. Jen si musíš poradit s culíkem a pokud máš rovné vlasy, není co řešit. Mně rostou vlasy extrémně rychle, takže chodím ke kadeřnici skoro každé 3 týdny. Jinak u nějakých kadeřnic stojí zastřihnutí ofiny 50 Kč a setkala jsem se i s takovými, které mi ji zastřihly zadarmo. :D
Myslím, že to toho můžeš jít, je to tvé rozhodnutí, tvé vlasy.

Lucijej

Ofina – ta ti sama od sebe nenaroste, tu si musíš dát nechat ostříhat.
Na úpravu složitá není a když se ti nebude líbit, tak si ji zas můžeš nechat odrůst.