Ančikk

Dredy-informace od dredařů

Dobrý den. Už dlouho toužím po jednom malém dredíku a konečně jsem se odhodlala že do toho fakt půjdu. Jenže jsem zjistila, že o tom ale vůbec nic nevím. Na netu jsem našla několik druhů, dokonce jakési barená, nějáký vosk do dredů, nějáké home-made návody a tak. vůbec se v tom neorientuju a proto bych byla moc vděčná nějákému zkušenému dredaři, jestli by mi poradil. Za každou radu a připomínku jsem vděčná. děkuji :)

Odpovědi
Petunia

Červy v dreadech jsou jedou z nejběžnějších urban legend a nezakládají se na pravdě. Já jsem nosila dready 9 let a jediné, co se v nich po ostříhání najde jsou kousky odloupané kůže, které můžou při hodně bujné fantazii připomínat nějaké breberky…

Každopádně pokud se rozhoduješ pro dready, buď si je nech udělat někde pořádně např. v salonu a nebo raděj vůbec, nebo můžeš skončit jako strašidlo do zelí :)

Jeden dread si můžeš asi vyzkoušet i sama, při nejhoršim si ho prostě ustřihneš a to dorůstání vydržíš…

registrovana

Já se dredů bojím od té doby co si je kamarád stříhal a když se v nich potom ze srandy pitval tak v nich našel červy.
Doplňuji:
takže z laického pohledu bych asi poradila pořádně si mýt hlavu :D