Avatar uživatele
lopp

Jak zvlnit vlasy?

Chtěla bych mít vlnité vlasy. Jak toho docílit, abych si nemusela denně dávat natáčky? Existuje trvalá na vlnité vlasy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? -KaTkA-, michelle před 5333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já sama mám vlasy vlnité od přírody a vždy se mi líbily hladké rovné vlasy, takže potvrzuji, že člověk chce vždy to, co nemá 🙂 Také bych spíše doporučovala sestřih, který bude působit nadýchanějším dojmem – někteří kadeřníci dokáži hotové zázraky. Na trvalou bych moc nevěřila, ničí vlasy a někdo po tom pro změnu může vypadat jako ovce, což není to pravé ořechové 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Carolin

Záleží na věku, trvalá samozřejmě existuje, jen se nedopuručuje mladším vláskům, protože chemie je ničí. Zkus se poradit s kadeřnicí. (pravidelné splétání vlasů do copánku je pro změnu láme, takže on si člověk asi moc nevybere :) )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lencis

Samozřejmě že existuje, stejně jako existuje tisíce možností pro ty, kteří mají nádherné vlny a všemožně se je snaží narovnat. Hold člověk je podivný tvor vždy chce mít to co nemá…

Než si necháte vlasy zkazit trvalou, zkuste popřemýšlet jesli raději nechcete jen nějaký jiný sestřich 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dandi

Samotného by mě to zajímalo, ale obávám se, že to nepůjde…možná tak nějaký spešl šampon, ale moc bych tomu nevěřil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

ano samozřejmě, jinak nakulmovat a to tak že každý den 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
s.dadulka

ano.Kadernice ti poradi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek