lopp

Jak zvlnit vlasy?

Chtěla bych mít vlnité vlasy. Jak toho docílit, abych si nemusela denně dávat natáčky? Existuje trvalá na vlnité vlasy?

Nejlepší odpověď
anonym

Já sama mám vlasy vlnité od přírody a vždy se mi líbily hladké rovné vlasy, takže potvrzuji, že člověk chce vždy to, co nemá 🙂 Také bych spíše doporučovala sestřih, který bude působit nadýchanějším dojmem – někteří kadeřníci dokáži hotové zázraky. Na trvalou bych moc nevěřila, ničí vlasy a někdo po tom pro změnu může vypadat jako ovce, což není to pravé ořechové 🙂

Další odpovědi
Carolin

Záleží na věku, trvalá samozřejmě existuje, jen se nedopuručuje mladším vláskům, protože chemie je ničí. Zkus se poradit s kadeřnicí. (pravidelné splétání vlasů do copánku je pro změnu láme, takže on si člověk asi moc nevybere :) )

Lencis

Samozřejmě že existuje, stejně jako existuje tisíce možností pro ty, kteří mají nádherné vlny a všemožně se je snaží narovnat. Hold člověk je podivný tvor vždy chce mít to co nemá…

Než si necháte vlasy zkazit trvalou, zkuste popřemýšlet jesli raději nechcete jen nějaký jiný sestřich 😉

Dandi

Samotného by mě to zajímalo, ale obávám se, že to nepůjde…možná tak nějaký spešl šampon, ale moc bych tomu nevěřil…

Attack-design

ano samozřejmě, jinak nakulmovat a to tak že každý den 🙂

s.dadulka

ano.Kadernice ti poradi.