VIKTORIÁ

Jaký sestřih, aby vlasy vypadaly objemnější, že je jich víc?

Mám je dlouhé a nechci je moc krátké. Jestli bude dobré sestrihání nebo prostříhání.....,? Moc dekuju:)

Odpovědi
natalenkat

Tady je pár tipů a nápadů http://www.schwar­zkopf.cz/skcz/cz/­home/hair_sty­ling/tips_and_tric­ks/styling_tric­ks/volume_hair­.html A co je hlavní! Objem vytváří fénování vlasů proti směru růstu. Snad vám to alespoň trochu pomohlo…

iaacek99

Pořád jsem měla ,,spláclé" vlasy. Jednou jsem to už nevydržela, vytiskla jsem si obrázek z internetu a šla ke kadeřnici. Ukázala jsem jí obrázek a domluvila na sestřihu. Kadeřnice mi vlasy postupně sestříhala, čímž jim dodala větší objem… Nebo pomáhá tupírování a fénování proti směru růstu ;)