Avatar uživatele
Dzejkob

Jak se správně sám „ostříhat“ strojkem?

Mám strojek a chci se ostříhat. Sám. Doufám, že to zvládnu, každopádně, není proč chodit kolem horké kaše – na temeni hlavy mám víc vlasů, než na bocích a proto bych to rád nějak zamaskoval (nechci uplně dohola), ale jak na to?

Napadl mě způsob, že bych temeno hlavy sjel menším nástavcem (9 mm) a boky větším (12 mm), ale nevím, jak to ve výsledku bude vypadat.

Máte s tím zkušenosti? Nebo rady? Sice nosím čepice, ale v práci jí sundávám, tak nechci být pro smích. Jsem kadeřník amatér.
Doplňuji:
TEDA OPRAVA:

Na temeni mám vlasů méně (tak už to bývá) a na bocích více ..

Zajímavá 0 před 3982 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to by nevypadalo dobře, jestli máš hezký tvar hlavy, doj to všechno na stejnou délku, jinak se ti to temeno zvýrazní ještě víc, nastav a jeď. Nezapomeň na stále stejný úhel strojku k hlavě, abys moc nezajel, když strojek víc skloníš, dělám to už několik let
Doplňuji:
ne, že doj, ale dej 😁

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NemamSlov

ja som mal vlasy takmer po ramena a nedavno som sa dal ostrihat podobne ako opisujes ak si si nie isty ze to spravis dobre tak zvol radcej kadernicku, alebo kamarata, kamaratku ktora by ti s tym pomohla :) ja osobne by som to sam neriskoval, iba v pripade ak by som sa rozhodol ist na koleno :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Bych ti na rovinu rekla, ze sem se strihala sama a uces dopadl priserne.....­.....na tvým mýste jak ti tady nekdo radil bych ti poradila toho kaderníka ono totiž kdyz si to ostríhas sam tak ti z toho vyjde neco jiného :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tomadollar

Ja bych vlasy nejspíše ostříhal všude po celé hlavě stejně. Pokud ale chcete mít trochu zajímavější uces na temeni bych to vzal 9mm/12 mm a na bocích 6mm/9 mm

Nový příspěvek