Dzejkob

Jak se správně sám „ostříhat“ strojkem?

Mám strojek a chci se ostříhat. Sám. Doufám, že to zvládnu, každopádně, není proč chodit kolem horké kaše – na temeni hlavy mám víc vlasů, než na bocích a proto bych to rád nějak zamaskoval (nechci uplně dohola), ale jak na to?

Napadl mě způsob, že bych temeno hlavy sjel menším nástavcem (9 mm) a boky větším (12 mm), ale nevím, jak to ve výsledku bude vypadat.

Máte s tím zkušenosti? Nebo rady? Sice nosím čepice, ale v práci jí sundávám, tak nechci být pro smích. Jsem kadeřník amatér.
Doplňuji:
TEDA OPRAVA:

Na temeni mám vlasů méně (tak už to bývá) a na bocích více ..

Odpovědi
anonym

to by nevypadalo dobře, jestli máš hezký tvar hlavy, doj to všechno na stejnou délku, jinak se ti to temeno zvýrazní ještě víc, nastav a jeď. Nezapomeň na stále stejný úhel strojku k hlavě, abys moc nezajel, když strojek víc skloníš, dělám to už několik let
Doplňuji:
ne, že doj, ale dej 😁

NemamSlov

ja som mal vlasy takmer po ramena a nedavno som sa dal ostrihat podobne ako opisujes ak si si nie isty ze to spravis dobre tak zvol radcej kadernicku, alebo kamarata, kamaratku ktora by ti s tym pomohla :) ja osobne by som to sam neriskoval, iba v pripade ak by som sa rozhodol ist na koleno :D

Mariuhana007

Bych ti na rovinu rekla, ze sem se strihala sama a uces dopadl priserne.....­.....na tvým mýste jak ti tady nekdo radil bych ti poradila toho kaderníka ono totiž kdyz si to ostríhas sam tak ti z toho vyjde neco jiného :)

Tomadollar

Ja bych vlasy nejspíše ostříhal všude po celé hlavě stejně. Pokud ale chcete mít trochu zajímavější uces na temeni bych to vzal 9mm/12 mm a na bocích 6mm/9 mm