bobasika

Je tangle teezer opravu tak dobrý?

Zdravím všechny a především ty, co pozužívají hřeben tangle teezer. Já osbně ho teda ještě nemám, ale nemohla jsem si nevšimnout toho obrovského boomu kolem něj. Je vážně tak dobrý jak se píše? A prý snad existují i nějaké imitace, jak to poznám, že to není originál?

Odpovědi
Damiana

Je. Vyzkoušela jsem ho u kadeřnice a pořídila jsem si ho. Jsem spokojená. Jiný kartáč už neprožívám. Rozčesává vlasy fakt hodně šetrně, i ty třeba zacuchané chomáčky – bez zatrhávání, tahání. Perfektně rozčešeš i mokré vlasy, žádné přetrávání. Mám dlouhé blond vlasy, které pravidelně zesvětluji, takže šetrnost při česání je opravdu namístě. Kup si ho u kadeřnice nebo v kadeřnických potřebách v originálním balení – je to britský výrobek. Rozhodně ne u Vietnamců – i kdyby obal vypadal jakkoli důvěryhodně.

pizlicka

je vyborny!nezacuckava vlasy,a mam je fakt i lesklejší.

Sassy

Je fakt super. Už se s ničím jiným nečešu.
Ještě k tomu ale používám i sprej na rozčesávání Gliss kur Regenerační expres balzám (cca za 100 Kč) a tahle dvojka je na vlasy nepřekonatelná. ;)
Originál TT poznáš tak, že je na něm napsáno Tangle teezer. Nebo se mrkni na jejich oficiální stránky, abys věděla, jaké designy vyrábějí.
Mjaí řadu Original, Elite, Kompakt a teď nově i kartáč do vody.
Stojí od 250 Kč, na levnější narazíš málokdy. Já kupovala TT Elite Juicy fruits za 270. Ale stojí to za to.
Napodobeniny poznáš tak, že mají jiný design a většinou nesou nápis něco jako Dtangler.
Napodobeniny jsem nezkoušela, takže nevím, jak češou. Snad někdo, kdo vyzkoušel napíše, jestli je v tom rozdíl.

bobasika

právě jsem si říkal, že asi v kadeřnictví, ale určitě tam bude dražší než na internetu :(

pizlicka

ja ho koupila na internetu,do 500kc urcite sezenes.

bobasika

Jo našla a mám už ho i doma, objednala jsem na hairshop.cz a do 500 jsem se vešla bohatě a musím uznat, že s mokrými vlasy dělá ivy, normálně mi to trvalo i 10min než jsem je rozčesala, ale ted za 3 min nemám co řešit, fakt jsem spokojená super