Lamen

Stříhání vlasů strojkem

Docela mě unavuje, že po týdnu, co si zajdu k holiči, mi začnou po stranách vlasů na temeni růst vlasy rychleji než zbytek a vypadá to, jako bych měl dva ocásky. Normálně to holím, ale přestává mě to bavit a chodit se nechat stříhat každé dva týdny je značně neekonomické, napadlo mě, zda by nebylo řešením holení se strojkem s nástavcem třeba na 2 cm a to kompletně celé hlavy. Jak pak takové vlasy po ostříhání vypadají? Normálně jako od holiče?
Doplňuji:
Dvacku asi ne, dnes už se normálně pod 100 neplatí… Aspoň ne tam, kde bydlím.

Nejlepší odpověď
redy

seš nějak moc utahanej, vlasy vypadaj snad normálně před i po
ale když to vemeš strojkem a sám, tak to může vypadat trochu i nenormálně :D
nestejnoměrně, dvacku za holiče dáš ne? anebo někdo doma kdo tě přejede strojkem .)

Další odpovědi
Elk

Já se strojkem na vlasy stříhám už několik let a přijde mi to normální, jenom si to musím nechat zkontrolovat vzadu – popř. malinko zarovnat.
Jinak bych rád věděl, ke pracuje holič, co si účtuje dvacku za stříhání…

anonym

redy, 20 za holiče, kde žiješ, běžně je 50–80 Kč

zjentek

česílko, běžně 50–80? ..a kde žiješ ty ,D,D