verunka483

Jdou vlasy narovnat na trvalo?

Když exisuje trvalá, vlasy zůstanou po měsíce vlnité. Jde to i obráceně? Nechci si je každý den žehlit a ničit si je…

Nejlepší odpověď
hanulka11

ne to myslím nejde

Další odpovědi
Deli

Kdyby to šlo, spousta žen by si vlasy nežehlila… Další cesta je např. smířit se s jiným účesem než s vyžehleným.

briketka10

ne, nejde to co bych za to dala mít rovné vlasy mám je vlnité..
žehličkou ničit si je taky neplánuji
Doplňuji:
Damianko o těch metodách vím, ale mě tak rychle rostou vlasy, že bych si je musela nechávat rovnat hodně často, některé metody dlouho nevydrží :))

hahahahahaha

ano jde to :D
Doplňuji:
no tak asi nejde :D

anonym

mám sice rovné vlasy, ale když je nechám narůst dost nadlouho, tak se mi začínají vlnit. Vlní se od krku dolu. Nech to být a postav si na tom svou vizáž. Můžeš je pak různě postavit do volna, copu, dát si tam korálky, prostě fanaizii se meze nekladou a budeš to ty, ale stále jiná.

Damiana

Tak to se mýlíte vážení a milí – jde to! Dělá se to už dost dlouho a není to žádný šílený kadeřnický úkon. Každý, kdo má od přírody kudrnaté, krepaté vlasy, ten si je může nechat v klidu narovanat. Dokonce existuje i více metod. Více v odkazech…:-)
http://www.win­ci.cz/system_re­tex.htm
http://www.elle­ment.eu/trvale-narovnavani-vlasu
http://www.pa­gerank.cz/opti­malizace.php?kod=we­llastrate.narov­navaci.trvala&tx=rov­n%E9+vlasy
Nebo si normálně zadej: Trvalé narovnání vlasů a vyleze ti toho hafo…:-)

anonym

Ahoj, od přírody mám vlasy taky vlnité,po ramena. Mám je ale i tak ráda. Jinak od kadeřnic jsem slyšela, že existuje brazilský keratin, který ti vlasy na určitou dobu ( asi měsíc) uhladí a narovná. Kdyžtak si zjisti více informací u kadeřnic :)

Emví