hr

Dají se vlnité vlasy narovnat bez použití žehličky pomocí chemie?

Muzu se zeptat jestli se dají vlnité vlasy narovnat bez použití žehlicky pomocí chemie

Odpovědi
lalisasa

Ano, vlasy se daji chemicky natrvalo narovnat nebo zvlnit.

marci1

Sada pro narovnání všech typů vlasů Inebrya Kit 3 Bionic Straight:
https://www.svet­kadernictvi.cz/sa­da-pro-narovnani-vsech-typu-vlasu-inebrya-kit-bionic-straight-p-10177

nyjono

Chemii nedoporučuji, vlasy stejně nejsou hladké a potřebují stejnou úpravu jako při vlnitých. I když se použije šetrný přípravek, vlasy po umytí krepatí. Proto to je celkem zbytečná zátěž.

Bez chemie a bez žehličky to jde celkem dobře rotačním kartáčem, který fouká teplý vzduch. Je dobré použít ochranný přípravek pro ochranu před horkým vzduchem. Ale je to méně zatěžující než žehlička. Známá si žehlila vlasy často, denně nebo obden a začaly jí vypadávat.
A nutný je některý uhlazovací přípravek.
.