Adéla Joon

Jak si narovnat vlasy doma? (Kromě žehličky)

Mám hodně kudrnaté vlasy a chtěla bych je mít aspon trochu rovnější ale bez použití žehličky na vlasy

Odpovědi
briketka10

kudrnaté vlasy těžko narovnáš bez žehličky a doma už vůbec ne, dokáže to jen kadeřnice..

Ella

Jedině vyfoukat přes kulatý kartáč, ale nevím jestli to zabere na tak kudrnaté vlasy a jestli to zvládnete sama doma…
A nebo ještě zkombinovat se šamponem pro narovnání vlasů nebo nějaké sérum, ale to taky není žádná jistota.
Tady opravdu akorát ta žehlička…
I když, proč si chcete rovnat vlasy? Kudrnaté vlasy jsou přece krásné, kolegyně má taky kudrnaté vlasy, co pramínek to prstýnek :) a já jí vždycky závidím, že jenom přehodí vlasy, trochu je pokropí vodou, upraví prsty a může vyrazit :)