-KaTkA-

jak narovnat vlasy bez žehličky???

vlasy mám od přírody zkroucené,… ale chtěla bych mít rovné a bez ničení vlasovou žehličkou… poradíte mi??

Odpovědi
fortin

Mohl by ti poradit i Stream:

Zdroj: http://www.stre­am.cz/?&a=sear­ch&search_tex­t=%C3%BA%C4%8Des&se­arch_type_user=y&se­arch_type_our=y&re­sultsorting=re­levance&page=30

Elizabet

Já jsem skusila normální narovnávač a nijak mi to s vlasy nic neudělalo

Džanička

Zkus značku Gliskur (nevím jak se to správně píše),je dobrá,ale musíš se zeptat v prodejně který přípravek to přesně je,já ti to takhle nevysvětlím.