Katru7

Myslíte že se mi po ostrihaní narovnání nebo zkudrnati ?

Mám dlouhé,vlnité, vlasy. Chtěla bych si je tak o 10 cm zkrátit.

Odpovědi
krftwrk

Zkudrnati…budes mit lokny jako popelka

Monca_a

Nene, srovnají se ti. Možná je budeš mít maličko vlnité ale na minimum. Ale vše netrvá věčně. Až ti povyrostou alespon o 1cm tak hnedka budou vlnitější. Ale z vlastní zkušenosti vím že týden po ostřihání jsou rovné ale po čtrnácti dnech už byly zase vlnité ale opravdu jen málo