coSSnim

Zastřihávají se nějak vlasy, když si je chci nechat odrůst?

Pokud si chce muž nechat narůst delší vlasy, má si je nějak zastřihávat, aby to během růstu nevypadalo divně a byly tak nějak souměrné? Původně jsem si říkal, že to nechám z krátkých vlasů bez zásahů vyrůst, ale pak mi došlo, že v zadu na hlavě to může vypadat divně, když totiž vlasy na týlu nebo zátylku rostou napřed, jakože níž (než na vrchu hlavy). Takže zastřihávají se vlasy v zadu na hlavě (na zátylku), aby byly rovnoměrné se zbytkem vlasů?
Pokud jsem to napsal trochu nesrozumitelně, tak bych to rád doplnil. Když už mám po celé hlavě odrostlé vlasy takových 10 cm, tak ty vlasy vzadu na krku jsou v porovnání se zbytkem vlasů o dost níž a už jsou vlastně po ramena. Jenže vlasy, které rostou na hoře na hlavě nebo po stranách jsou o dost výš postavené a celé by to mohlo být takové nerovnoměrné. No, a proto se ptám, jestli se vzadu nezkracují?

Vlasy třeba lehce po ramena.

Odpovědi
_Bůh_

Tak záleží, jaký chceš účes. Někdo si to chodí zastřihnout.

Ale pokud si chceš prostě jen nechat narůst vlasy, tak se to nestříhá. Hodně lidí dělá to, že si vlasy dá do culíku (i chlapi).