Avatar uživatele
Nicoll123

Rychlejší růst vlasů

Dobrý den.Já,vím,Já vím, probíralo se to tu mockrát ale.. Před 4 měsíci jsem se ostříhala na podkovu a vlasy mi narostli celkem rychle.Pak jsem si ale vlasy nechala ostříhat opět na kratší podkovu a teď mi vůbec nerostou. Je to tím, že si vlasy žehlím káždý den? Mám se malilinko ostříhat? Porostou mi vlasy rychleji? Někteří lidé říkají, že vlasy rychleji rostou po šamponu cien,kopřivovém šamponu.Žádné drahé tabletky se mi brát nechtějí…Poradíte mi prosím?? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JennM před 3501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beruskaa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Měla jsem stejný problém. Potom jsem na chvíly přestala s žehlením. Poté jsem objevila zázrak, Loreal Paris profesional regenerace teplem. Vlasy se mohou žehlit dále a ještě je to regeneruje. Je to bezoplachový balazám.
Dále si stříkám co nejvíce ke kořínkům vlasový aktivátor Capillan a šampon Capillan též který smíchám z balzámem od garnier s růží a levandule.
Snažím se kupovat výrobký bez silikonů a parabenů aby byli vlasy bez zatížení. A růst jde opět jako po másle..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Nicoll123 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud jsi zdravá, pak na vliv šamponů (a tabletek, vodiček…) na růst vlasů moc nespoléhej – nejvýznamější vliv má tělesná kondice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Za mého mládí babička neuznávala žádnou chemii a tak si vlasy myla zpracovanou kopřivou a vodou ze studně, nebo dešťovou a vlasy i v osmdesáti měla krásné a husté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Vynechej maso a konzumuj kromě pečiva jen mléčné výrobky – a budeš vidět :D
Na ovoce při tom ale zapomínat nemusíš.
Doplňuji:
A z těch „tabletek“ připadají v úvahu jen pivovarské kvasnice (drogerie), ty jsou tak jako tak zdravé, nejsou drahé a můžeš je k tomu brát.D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Problém bych viděla v té žehličce. Jinak oplachovat kopřivovou vodou nestojí nic…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek