Jolinekk

Poradíte, co je třeba k přepisu auta ze slovenských značek na české?

Auto euro 4, vlastník zůstáne stejný – manžel Slovák s přechodným pobytem v Čr.
Děkuji

--
Dobrý den,co je třeba k přepisu auta ze slovenských značek na české?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Ametyst

Umím si představit, že hodně peněz především. Absolvovala jsem přepis v Maďarsku.