antík

Bolí víc naraženina nebo zlomenina?

Nejlepší odpověď
iceT

Naraženina a nalomenina bolí mnohem víc než zlomenina.

Další odpovědi
vecernice

Je to případ od případu.Chodila jsem týden ze zlomenou rukou a ani mě ta bolest nepřipadala tak hrozná,ale spadla jsem na náledí a šla z jistou zlomeninou lokte a ne,jen naražený.Už je to tři měsíce a pořád to bolí.Ta zlomená mě vůbec neotekla a ta naražená docela dost.Jeden doktor mi kdysi fakt říkal,že naraženina kolikrát bolí víc než zlomenina.

Terryle

Asi jak která. Já měla oboje a naraženiny bolely jako čert, ale pak od nich byl definitivní pokoj. Zlomeniny jsem odhalila jen proto, že jsem se chtěla ulít ze školy a zašla jsem si k doktorovi, když mě ta ruka / prst pobolívaly, když jsem zmáčkla jedno místo, už několikátej den. Ale zato mě prst brní a bolí doteď, když je velká zima nebo se má hodně změnit počasí. Je to asi 10 let a pořád se to občas ozývá…

Rufus

No pokud jde o naražená žebra, je to dlouhodobá bolest, bojíte se zakašlat, blbě se pohnout a někdy i pouhé dýchání je obtížné…

Kroupič

naraženina je prevít dávej si na ní bacha ! jakmile jí máš tak se tě jen tak nepustí :(