samicek333

Co s naraženinou nosu?

Dobrý den, včera jsem byla s kamarádkou v aquaparku, jenže jsem uklouzla na klouzačce, hodila placáka a dala si přímo do nosu. Trochu tekla krev, mám modřinu a ještě pořád mám ten nos oteklý. Co s tím otokem? Docela mě to štve protože zítra jdu do školy… Je normální, že mě ten nos bolí při žvýkání?
Děkuju samicek333
Doplňuji:
zlomený myslím nebude, nakřivo není a lupnutí jsem neslyšela. Mám ho jen oteklý ale pořád to docela bolí…

Nejlepší odpověď
hanulka11

au au -to je nebezpečné a bolestivé – snad bych si došla na nosní , není to legrace můžeš ho mít i zlomený
Doplňuji:
já bych to chladila, aby otok splaskl, ale s modřinou nic neuděláš – možná se ti teprve vybarví pořádně