badisko

zuby moudrosti

Zmoudreli jste ..kdyz vam vyrostly zuby moudrosti ?..mam se teda vubec nac tesit?…:D..
Doplňuji:
dekuju vsem zucastnenym …za uzitecne odpovedi !!!

  1. misto dostava … Alesh
  2. misto dostava … ice T
  3. misto dostava … ocko

ale za vtipnost a nefalsovanou uprimnost.. ziskava v kategorii smich ..Bedy ma tedy jasne prvenstvi …jeste jednou dekuji vsem…:D

Nejlepší odpověď
iceT

vse zustane pri starem ...

Zuby moudrosti nemají s moudrostí nic moc co dělat,moudroust u někoho přichází s věkem a někdy ani to ne.Jinak zuby moudrost nerostou hned,ale po kouskách třeba několik let.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zub_mou­drosti

Další odpovědi
Alesh

mas se naco tesit ..

Pokud se ti stane to, co mně, tak se máš na co těšit! Někdy okolo 20 mi vylezly všechny moudráky. Jak vylezly z ochrany dásní a neměly žádnou ochranu, tak jsem velice záhy dostal na všech čtyřech zánět dásně, ale jako slušnej! Větší bolest jsem snad v životě nezažil. Obecně ty zuby jsou problematické a pokud na sebe nekoušou, pak je vůbec nemá smysl mít v puse. Vřele doporučuji se jich zbavit. Tři mi vytáhla moje zubařka, na čtvrtý mě poslala je specialistovi. Od té doby mám svatý klid jednou provždy, co se moudráků týče.

briketka10

jina odpoved .....

mě začlay růst asi v 18 a zarostly do dásně
ve špitále mi je vysekávali, ale uspali mě
na každý straně stehy, pusu, jako japonka a
obrovskej hlad k večeři bylo čevabčiči a
brambory jezte takovou dobrotu z takovou
hubou au au au :((

Bedy

tobe uz nepomuze ani svecena voda..

Originální anketa, Kefalín…

zjentek

jina odpoved .....

mi nevyrostli. To jste ale poznali z mých otázek a odpovědí .)

Funna

mas se naco tesit ..

pokud ti vylezou už zkažené (jak se mnohdy stává) tak se můžeš těšit na příjmenou návštěvu zubaře spojenou z jejich trháním…

anonym

mas se naco tesit ..

Opravdu se máš na co těšit, pokud si myslíš, že se zuby moudrosti se něco změní.
Poslední zub moudrosti mi vylezl ve 33 letech. Začaly brzy zlobit. Zubařka tvrdila, že jsou to „zubky s mělkými kořeny“. Spletla se. Ty zuby byly dlouhé skoro 3 cm. Navíc mám „věčné“ zuby, kořeny jdou přes sebe a mají háčky. Paradentóza mne tak hned nedostane, zato takový zub trhat, to je pokaždé radost (pro zubaře i pro mne).

odpomass

tobe uz nepomuze ani svecena voda..