Michal Kole

Proč mě musí při růstu zubu moudrosti bolet celá tlama a né to jen místo, kde mi zub roste?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemusí tě bolet celá tlama-hodně si jí proplachuj vlažným odvarem šalvěje nebo třezalky,ale nepít !.Myslíš,že až se ti vyklubou, že to bude mít nějaký vliv na hloubku tvých otázek?.To by nás tu mrzelo.:D

Další odpovědi
Drap

Buď rád, to je právě spojeno s tou moudrostí. Čím více moudrosti získáš, tím větší bolest

venkovan

V tom je ta moudrost. Ta základní nám totiž říká, že induviduální problém často zasáhne větší okolí.
Například – když se jeden topí na plovárně – starosti má nejen ten co se topí, ale celé okolí.

arygnoc

pretože sa ti posúvajú všetky zuby, robia miesto tomu zubu múdrosti.

Myslíš, že keď ti narastie, budeš múdrejší?
už vieš plávať?