Michal Kole

Jak dlouho mě může bolet růst zubu moudrosti? To mě zase bude bolet měsíc, Že se ani normálně nenajím ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Michale, vo Vašom prípade sú to osmičky, nie zuby múdrosti.
Deťom zuby rastú 5 rokov, tak sa pripravte.

Další odpovědi
Syd

Bude to bolet, dokud nevyrostou, a pravděpodobně i potom, protože se budou tlačit na sedmičky, potom se zkazej, protože se nenechaj zezadu dobře vyčistit, a budou bolet zase. Potom tě to bude bolet, až ti je budou vrtat, potom se zkazí zbytek zubu a bude tě to bolet, dokud se nevytrhne. Celej tenhle proces by sis ušetřil, kdyby sis je nechal vytrhnout / vyoperovat. Zajdi za svým normálním zubařem, ať ti udělá rentgen a napíše žádanku ke specialistovi.

iceT

Mě to bolelo tak týden,max.deset dní,jenže tyhle zuby rostou tak nějak průběžně,že třeba za čas poporoste zase a zase bude bolet.To je na delší dobu.Zubař\ka by ti mohla doporučit nechat je vytrhat,protože jsou celkem na nic,protože člověk je ke kousání nepotřebuje a jsou to nejkazovější zuby a taky je k nim špatný přístup,jak při čištění,tak při spravování.Moje zubařka mě je taky chtěla vytrhat,ale pak si to rozmyslela,s tím,že mi zatím nepřekáží a že k tomu stejně asi časem dojde.