Avatar uživatele
Benadiková

Zase ty zuby..

Tak jsem hledala zubaře a zatím nic, celý týden mi to bolelo a tak jsem k ní šla, rozvrtala mi dva zuby,řekla že tam nic neni a zavřela je. V sobotu jsem musela na pohotovost,protože zubu jsem se nmohla dotknout ani jazykem, v noci jsem vůbec nespala a celé dny nejedla. Tam mi to otevřeli,dnes jsem u ní byla a řekla že mám hodně ucpané kanálky a že ani neví jestli to vyléčí. Nevíte jestli existuje nějaká voda nebo mast, co by problém alespon trochu odstranila .. ? :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, dědapetr před 4676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Zkuste Mundisal gel pro použití v ústní dutině.Dává se to i malým dětem když jim rostou zuby na ztišení bolesti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Opravdu tady zubaře nenahradíme !
Může se to časem uklidnit ale také se to může zhoršit. Budete muset brát ale analgetika.

Takovéto věci se řeší umrtvením nervu arzenovou vložkou do zubu a potom odstranění nervu a uzavření zubu plombou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Se zubama je problém.Všechny vodičky,nebo mastičky,pomohou na chvilku,a nakonec stejně skončíme u zubaře. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Corsadil – snad se to tak píše. Poplachuje se s ním pusa. Zmírní po několika dnech bolest, ale stejně se musí zubař se zubem poprat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vera12

dobrý den
podle mě by jste měla vyměnit zubní lékařku
jestli nebudete moct sehnat jinou tak by vám
měli v každé stomatologické ordinaci dát číslo na stomatologickou komoru ve vašem městě tam si zavoláte a oni vám dají kontakt na zubaře který přijímá nové pacienty a vy si vyberete věra

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Benadiková

Já už jsem ten zub měla zaplombovaný děsně dlouho a ted tohle.. A já enchci přijít o další zub :( To už fakt ne ..

před 4676 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek