Benadiková

Zase ty zuby..

Tak jsem hledala zubaře a zatím nic, celý týden mi to bolelo a tak jsem k ní šla, rozvrtala mi dva zuby,řekla že tam nic neni a zavřela je. V sobotu jsem musela na pohotovost,protože zubu jsem se nmohla dotknout ani jazykem, v noci jsem vůbec nespala a celé dny nejedla. Tam mi to otevřeli,dnes jsem u ní byla a řekla že mám hodně ucpané kanálky a že ani neví jestli to vyléčí. Nevíte jestli existuje nějaká voda nebo mast, co by problém alespon trochu odstranila .. ? :(

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zkuste Mundisal gel pro použití v ústní dutině.Dává se to i malým dětem když jim rostou zuby na ztišení bolesti.

Další odpovědi
mosoj

Opravdu tady zubaře nenahradíme !
Může se to časem uklidnit ale také se to může zhoršit. Budete muset brát ale analgetika.

Takovéto věci se řeší umrtvením nervu arzenovou vložkou do zubu a potom odstranění nervu a uzavření zubu plombou.

tom004

Se zubama je problém.Všechny vodičky,nebo mastičky,pomohou na chvilku,a nakonec stejně skončíme u zubaře. ☹

venkovan

Corsadil – snad se to tak píše. Poplachuje se s ním pusa. Zmírní po několika dnech bolest, ale stejně se musí zubař se zubem poprat.

vera12

dobrý den
podle mě by jste měla vyměnit zubní lékařku
jestli nebudete moct sehnat jinou tak by vám
měli v každé stomatologické ordinaci dát číslo na stomatologickou komoru ve vašem městě tam si zavoláte a oni vám dají kontakt na zubaře který přijímá nové pacienty a vy si vyberete věra

Benadiková

Já už jsem ten zub měla zaplombovaný děsně dlouho a ted tohle.. A já enchci přijít o další zub :( To už fakt ne ..