skorcovaz

Roste mi zub moudrosti?

Už asi 3 týdny mne bolí sánice na levé straně a všechny horní zuby se mi jakoby uvolňují. Je mi 24 zuby si myju každý den. K zubaři nemám čas jít.

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se ale, že jediným řešením je opravdu návštěva zubního lékaře. Když se Vám zuby uvolňují, mohlo by jít o začínající parodontóza.

Neodkládejte návštěvu lékaře, zdraví je přednější. I když existují ještě třetí zuby, ale na ty jste moc mladá.

Další odpovědi
oskar

Ale ten čas by jste si měla udělat,hezký den.

Emma

Neodkládejte návštěvu zubního lékaře ani o den! Mějte se hezky a ať se Váš problém vyřeší co nejlépe......

rybíz

Může to být začínající paradentoza, jak už tu bylo řečeno. Zajděte co nejdřív ke své zubařce. Po zhodnocení vás asi pošle paradentologovi. Čím dřív vám zuby začne ošetřovat, tím dřív je možnost vyléčení nebo zpomalení kývání, následné bolení krčků zubů a postupném " vyprazdňování " dutiny ústní a také je to i méně bolestivé, než jít později.

Zdroj: vlastní zkušenost

Ajeto

Mně také roste a docela to bolí.

ReHu

Ha ha ha, nemám čas jít k zubaři.
Pak třeba čas bude. Třeba týden, až se „vytelí“ problémek.

Michal

Budete si muset,možná,na doktora čas udělat.