Spiritus

Co s bolestí,když rostou moudráky?

Nejlépe přírodní a levné prostředky.

Nejlepší odpověď
anonym

já nejedla léky,zašla jsem k zubaři ten mi to trošinku nařízl a byl klid,trvalo to pár sekund a nebolelo to

Další odpovědi
Miroslavst

přírodní a levný prostředek:
http://shop.lar­p.cz/e-shop/images/pa­lice.JPG
http://www.le­vior.cz/t/17.1­.3.jpg
teda když nechceš jít k tomu zubaři :D

sabik11

Ze všeho nejlepší je si dojít za zubařem. A to co nejdřív. On poradí co a jak.

elektrikář

Kousat oříšky, naše holky si prořízly první řezáky kousáním mřížek od postýlky.

MacaM

Zuby se musí proříznout, mimískovi jsem dávala bylinný gelík (OK gel), který zároveň desinfokoval a zklidňoval, levný není, ale je zde zaručena 100% čistota a kvalita použitých bylin a dalších složek, bez chemie a vedl. účinků. Ale když si vezmu, že jeho využití je 100+1 možných způsobů, místo toliko jiných chem. mastí a krémů z lékárny, pak je levný a ještě vydrží velmi dlouho. U nás v domácnosti máme 1 balení už rok a stále není vyčerpané.
Dospělým též na bolavé zuby doporočuji OK Alfa+, úžasnéý bylinný extrakt, kloktá se, polkne, dá se na vatičku a skousne. Odzkoušeno i při resekci zubů. Nejdříve se rána desinfikuje, to tedy štípe jak čert, ale pak ta úleva…super 🙂

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou