fablen

Vaše zkušenost s nákupem vozu od aaaauto?

Nejlepší odpověď
tom004

Měl jsem od nich osmmístného FT,a jediný problém byl,že jsem měl domluven pohon 4×4,a nakonec jsem odjel s normálním pohonem,ale jednání a sleva mi vyhovovala.Je to 10 let.Jak je to dnes nevím.

Další odpovědi
Berušinka

Tak já nemám vlastní zkušenost, ale co jsem slyšela, tak se tomu raději vyhnout.

dědapetr

Kamarád má špatnou zkušenost,při reklamaci měl velké problémy s uznáním.

Ella

osobně nemám, ale odevšad slyším pouze stížnosti, až si budu kupovat auto, tak rozhodně zvolím jiného prodejce…

Kanovka

zkušenosti nemám, ale jestli jsou stížnosti, tak každej si stěžuje, a tím že aaaauto je velký prodejce, tak se o tom víc ví, znáte nějakou firmu, na kterou by stížnost nebyla? každej si něco najde, na některé firmy se stěžuje více, na některé méně

motobassak

NEBRAT před 4lety sem si u AAA koupil auto a byla tam záruka na závady (5000km) asi po 500km se mi přidřela nějaká napínací kladka a musel sem si auto nechat opravit v servisu na cestě kde se mi to stalo. Zajel sem s fakturou a vadným dílem do AAA a tam seděl arogantní týpek stylu vyhazovače na diskotéce a poslal mě někam… Že prý bych musel přivézt auto k nim a oni že by ho opravili, ale jak ho přivézt z místa vzdáleného několik set kilomerů a auto je nepojízdné?! Takže mě už tam neuvidí nikdy. při koupi jsou všichni milí a příjemní aby prodali, ale jak od nich něco chcete tak ouvej. Podotýkám že to nebylo auto za 10000,– ale za 250.000,–

sales

Negativní zkušenost s nákupem automobilu 14.9.2011 v A­AAAuto.cz, pobočka Brno.
Spíše nedoporučuji nákup vozu v AAAAuto.cz

Menší prodejci ojetých automobilů, autobazary a zprostředkovatelé možná podnikatelsky rozpoznají a indikují případnou příležitost, např. ve vytvoření společného podnikatelského clusteru, více podnikatel. sdružení a …atd.

Automobil je dále prostředkem k DALŠÍMU významnému přídavnému businessu:

  • prodej na splátky ( provize, zpětné rabaty,

atd. )

  • prodej pojištění ( dtto )

Učme se, jak generovat finance nejen z rozdílu nákupní a prodejní ceny ( marže ), tady se generují podstatné finance z prodeje finačních produktů a služeb, atd..

A také okolo prodeje splátek a pojištění se to z podstatné časové přímky prodeje AAAAuto.cz, tzv. " točí ".

Další inforamce se zkušeností:

14.9.11 Zakoupen automobil 320 000Kč s DPH, takto komunikováno prodejním pracovníkem AAAAuto.cz, tato cena inzerována www.aaaauto.cz

Negativní vjem z přístupu AAAAuto.cz:
( jednotlivé body nejsou chronologicky
seřazené, seřazeno dle negativních myšlenek
tak jak mi jako zákazníkovi, bohužel utkvěly
v paměti )

  • automobil rezervován prostřednictvím

aaaauto.cz, tlf. call centrem proveden
kontakt – bezvadně

Poté:

  • při osobní návštěvě v Brně na recepci

AAAAuto.cz nikdo není ( absolvoval jsem
celkem 3 návštěvy, 3 x nikdo nebyl. Prodejní
pracovníci leštili přední okna automobilům,
prodejní pracovníci spolu hovořili, zákazníka
u recepce si nevšímali, atd. ). To už
nehovořím o mém přání, ohledně dohody času a
kontaktu v daném místě – prostě nikdo na vás,
v dohodnutý čas call centrem, opravdu
nečeká.. )

Další následná negativa z pohledu zákazníka:

  • až při samotném podpisu Kupní smlouvy se

dočtete, že cena je 310 000Kč s DPH, další
položka faktury je nějaké pojištění 10000Kč s
DPH a další položka faktury je přistavení a
nachystání automobilu k prodeji 1500Kč s
DPH. Nikdo Vám nic doopředu zásadně neřekne,
neinformuje o této skutečnosti.
( také to mj. může signalizovat účetní
přesunutí 10 tis. do služeb ..atd.)

  • obchodní pracovníci se Vás neustále dotazují,

jakým způsobem budete platit. Samozřejmě je
motivuje platba na splátky. Je to cítit.
A to je business další. A také další business
pro mladé „drive-ované“ pracovnice oddělení
AAAAuto.cz, mj. další cca hodinu si počkáte..
Při vašem sdělení, že zaplatíte
hotově ..jste v podstatě vnímán jako "
obtěžující hmyz " – osobní zkušenost

  • při testovací jízdě se zeptáte: " byl

automobil havarován? Odpověď zní " nebyl
bouraný, podíváme se za chvilku do počítače.
Po shlédnutí monitoru počítače řečeno, nebyl
havarován.
Poté po cca hodině čekání na vyhotovení
potřebných písemností administrativní
pracovnicí, předložen také písemný protokol
a v něm máte uvedeno, automobil havarován,
automobil poškozen. ( následně se dozvíte
pohádky, záleží, jak bujnou fantazii daný
prodejní referent má, se seriozní informací
bohužel nepočítejte – osobní zkušenost )

  • v zakoupeném automobilu nebudete mít

trojuhelník, lékarničku, sadu žárovek

  • při komunikaci mezi pracovnicemi AAAAuto.cz

Brno, čekajíce na vyhotovení
administrativních dokumentů, jako zákazník
uslyšíte z vedlejší kanceláře slova " do
pr..atd.", no comment

Atd.