alesruza

Kolik stojí testovací jízda?

Kolik stojí např. u Škoda testovací jízda a to když si neplánuji vůz koupit? A jak testovací jízda probíhá?

Nejlepší odpověď
gecco

Absolvoval jsem několik testovacích jízd u několika prodejců různých značek – všechny, pochopitelně, zdarma (ale já tam šel koupit auto)…
V podstatě byly dva ´scénáře´:

  1. předložil jsem řidičák a občanku, podepsal ´zápůjčku´, obdržel klíče a jel se projet
  2. klíče si vzal prodejce a jel se mnou

😉
Nakonec se jedno z těch aut ´povedlo´…
😉

Další odpovědi
mosoj

Přijď k prodejci a projev zájem o zkušební jízdu. Každý solidní prodejce ti ji dopřeje i když nejsi gecco. Problém je v tom, že nikdy nemají jako testovací vůz všechny typy !!

Lamalam

Já jsem neplatila nic. Probíhalo to tak, že jsem přišla do krámu a řekla jsem, že mám zájem o testovací jízdu. Potom jsme jeli.