reika

Jaké auto do 500.000 Kč?

Poraďte osobní auto, raději menší, na benzín, které je v současné době kvalitní na trhu? Děkuji. Může být i 3-dvéřové.

Odpovědi
anonym

za tyhle kačky už se nechá koupit slušná kárka. další parametry? svižnější, automat, nebité elektronikou. hlavně se musí líbit. já osobně bych měl asi problém vybrat. to auto by mě muselo vzít za srdce, vždyť by to bylo moje zlato, na prvním místě 🙂

klumprt

Já bych s tímhle kapitálem šel do něčeho od koncernu VW. Golf nebo fabie s nějakou pěknou výbavou.

novottom

Ahoj, my doma máme http://citroen­.carling.cz/ci­troen-c3 . Pro konkrétnější odpověd by se hodila větší specifikace.