kropitko

Koupě vozu v autobazaru, auto nejede, jak postupovat??

Mamka si koupila vůz v autobazaru AAA, vůz hned druhý den přestal jet, po delším startování chytl a jel, pak se to zase opakovalo, kolísají otáčky, pořád to chcípá. Mamka volala do autobazaru, že vůz není v pořádku, stručně jim řekla co s tím je. Řekli, že se jí ozve technik, ten se ozval po 3 dnech s tím, ať si máti dá vůz do nějakého servisu a tam ať definují o jakou závadu se jedná. Mě to nepřijde normální. Mamka nemá peníze, aby vůz do servisu dovezla, potřebuje vůz, aby mohla jezdit do práce. Vzala si ještě týden dovolenou, doufala, že se to během týdne vyřeší, ale bohužel se to nevyřešilo. Máte někdo nějakou zkušenost, případně radu, děkuji.
Doplňuji:
iv,,,AAA dává 12-ti měsíční záruku ,,,

Nejlepší odpověď
dědapetr

Odstoupit od smlouvy.Vozidlo vrátit do AAA.

Další odpovědi
Valky

Pokud auto z bazaru, nikdy né AAA! Jednou jsem se tam byla podívat, miluju auta, takže jen tak na čumedu. V autě nechali nedopalky, zmuchlané lahve od pití… žádná péče… nic! A navíc, když koupit auto, tak pokud se v tom někdo nevyzná, nespoléhat na to, jak vychválí vůz v bazaru, ale jet tam s někým, kdo tomu opravdu rozumí, aby se podíval na všechno !!! Pokud ho podívat nenechají – nekupovat, něco není v pořádku..
Také doporučuji, pokud se koupí ojetý vůz, vždycky vyměňte v autě rozvody! Je to jistota!!!

Děda Louda

Tlačit.

anonym

Skoro si myslim , ze neuspejete. Koupila jste auto pouzite , tudiz bez zaruky. Je to riziko vzdy. Smula. ☹ -iv-

janesis

určitě bych jim neustále volala a dost je zprdla !! zkoušet nátlak..máte na to přece nárok..takže reklamovat a reklamovat a nebo jim tam to auto dotlačit a nehnout se od tamtuď dokuď se na to někdo nepodívá..jsou to ale fakt svině..:((

Deli

Hodně velkých autobazarů má ve smlouvě auto do 7 dnů vrátit (takto jsme koupili z AUTO ESA). Koukněte tedy do smlouvy! Obávám se ale, že ho k nim budete muset dopravit na vl.náklady a pak to taky nebude hned tak, než Vaši reklamaci uznají.
Ještě poznámka: Možná by se Vám nezávislý autoservis vyplatil, aby pak netvrdili, že jste auto poškodili – prostě aby to viděl nejdřív nezávislý autorizovaný autoservis.

cukrar

Raklamovat u AAA, nikoliv ze na webu. Sepsat reklamační protokol, a nechat opravit. Stejně tak jako s kabelkou či hodinkami.

Mili @

zdravím… auto ať mamča ihned vrátí a odstoupí od kupní smlouvy… 😁

Rocky

Když máte záruku, není problém odstoupit od smlouvy a vyžádat si zpět peníze.
Kaarád tam dal teď auto, a druhý den ta dali že garantuji km stočené jsou, takže AAA nevěřím.