Nechápavé

Máte zkusenosti s nějakým autobazarem?

Z kama koupit auto?
Z kama vybirat?
Nejake zkusenosti apod.?

Nejlepší odpověď
Justyna

Věřím, že se zde strhne vlna hejtů na AAA auto. Bývala jsem jejich zaměstnanec, takže znám všechny jejich přesvědčovací metody a praktiky, dodnes dokážu rozeznat v internetové nabídce neexistující auta. Řeknu Vám to asi takhle: Dají se odtamtud pořídit velice dobrá auta, ale rozhodně naleznete vysoké procento šmejdů. Myslím si ale, že stejně na tom bude jakýkoliv jiný bazar, ať už to jsou Auto Esa (áčka v bledě modrém), nebo Davo cars, MAMA cars a podobně. Mohu Vám doporučit jedině kvalitní doprovod, který se dokonale vyzná v autech. Pak nemůžete špatně pořídit.

Další odpovědi
Ušel ventil

15 let jsem jezdil po bazarech ,
ale určit který je dobrý je těžké,
bazaristi jsou ve směs větší podvodníci než politici(najdou se i vyjímky)
ale jaké auto a v jakém stavu jim tam někdo dá oni sice neovlivní(kromě svých dovozů z ciziny kde je většina aut stočená přímo bazaristy , ale nezkušenému hejlovi většinou vychválí do nebes ,
takže bez zkušeného mechanika raději nekupovat .

Kryšpín

Dále od Bazarů dále, neb tě stihne

autacek

Vždy jen ty nejhorší. Je to jedna velká loterie a v bazaru ještě zvedlá o provizi zprostředkovatele a další článek, který může „vylepšit“ vlastnosti auta, především k následné nabídkové ceně, jak chce.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.