kostinkod

Sledujete ještě někdo zprávy z Ukrajiny z „mainstreamových“ zdrojů?

Všimli jste si, že pokud Ukrajinci uvedou, že něco zničili, je to automaticky vydáváno za svatou pravdu a že cokoliv co uvedou Rusové, je automaticky vydávano za propagandu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Cítím stud za Západ, na kterém žijí. Za nacistické skupiny jako Azov atp., které se do něj cpou a tento je vítá s otevřenou náručí a podporou. Stydno mi.

Další odpovědi
Dochy

Tak tam co jsem se koukal já obvykle píší něco ve smyslu:
Podle Ukrajiny přišlo Rusko o .....
Údaje není možné ověřit z jiných zdrojů.
Podle Ruska Ukrajina přišla o …
Údaje není možné ověřit z jiných zdrojů.
¨
Takže ne, nevšiml jsem si.

Drap

To je zřejmě pozůstatek z II. světové války. Tam také platilo, že cokoli řeknou fašisti, tak je to pravda a pokud někdo řekne něco jiného, tak je to lež. A jak vidno, tak to nějakým způsobem přetrvalo a platí to i dnes.

Emefej

Uveď konkrétní příklad takových zpráv, kde jsou ukrajinské údaje vydávány za svatou pravdu a ruské za pouhou propagandu.

_Bůh_

Nesleduju mainstream, sleduju příspěvky lidí bojujících na Ukrajině, které dávají na Twitter.
Potom mám lepší přehled, a neříkám hlouposti typu, že Azov jsou nacisti.

Pepa25

Zprávy z Ukrajiny sleduju ze všech dostupných zdrojů, včetně ruských.

Rusové jsou ještě lepší Ukrajinci: často říkají, co udělají Ukrajinci dopředu, např. zítra něco bouchne a Ukrajinci to hodí na nás, ale bude to jen propaganda …

paul1

Dnešní zpráva z TV – lidé, kteří nebudou souhlasit se „specielní válečnou operací“ v Rusku, budou zbaveni občanství. Ale tuším to byl jen návrh na zákon.

Kryšpín

Občas kouknu na př. Ukrajina sděluje Rus má 19 tisíc zabitých vojáků Rus sděluje 1500 kousků no měl by se do toho vložit nějaký odborník specialista na desinformace.

Dochy

zjentek
„Cítím stud za Západ, na kterém žijí. Za nacistické skupiny jako Azov atp“
Aha. Takže bombardování měst je v pořádku. Jakmile někde někdo zmerčí nějakého nácka je možné město srovnat se zemí. Já nechápu, jak je možné, že Praha ještě stojí.

Ametyst

Nikde jsem se “mimo jiné “ nedozvěděla, proč Rusové nechávají své zabité vojáky ležet na cestě, ale ty ukrajinské oběti balí do igelitu.

kostinkod

Emefej Dneska to vidím na další zničenou 20 kilometrovou kolonu ruských tanků u Charkova a na protiútok do prázdných polí severně od Kyjeva :)

Emefej

Neokecávej. Dej konkrétní příklad takových zpráv, kde jsou ukrajinské údaje vydávány za svatou pravdu a ruské za pouhou propagandu.

kostinkod

_Bůh_ Nechápu jak je mohli bez morálky, munice a jídla ti rusáci v tom Mariuopolu obklíčit. To bude určitě prokremelská propaganda :)