Meggie2

Jak nejefektivně pomoct Ukrajině?

Odpovědi
Viktorie II.

Pošli tátu, bratra či strýce bojovat za mír do UA.

da ny

Nejefektivněji?
Jsou toho plná média, včetně průběžných seznamů. Hlavně, přímou pomocí, prostřednictvím neziskové organizace (po domluvě s nimi, co potřebují nejvíce, aktualizuje se podle požadavků. Finančně na česko-ukrajinské konto, na nákup zbraní (info z TV).
Pusťte si záznam nějakého zpravodajství nebo aktuálně sledujte.). Když už se tedy ptáte…. :/
Někteří vozí Ukrajinky s dětmi, k příbuzným do Maďarska, Polska, do Čech Můžete je naložit a odvézt třeba do Karlovarského kra­je.

Disraeli

Vojenskou pomocí, poskytnutím početné a nejlepší armády a nejmodernější techniky, pak ochromení a porážka Ruska. Nejlíp rovou i jeho obsazení a nastolení vlastních pravidel, potrestání, nápravě, přinucení k reparacím, dohodám, spolupráci atd. Jo, to by byla efektivní a skutečně užitečná pomoc. Nejlíp však restaurováním monarchie. :D
Variantou (ale nepravděpodobnou) je diplomatické jednání, uskutečnění dohody, zastavení války a invaze.
Pomoc ale od koho nebo která pomoc? Průměrný občan efektivně nepomůže. Ostatní státy nebo mocní lidé by mohli..

Jiří Bohumil

Disraeli – první odstavec vtipné. Druhý odstavec pravdivé, pouze, vzhledem k politickým a ekonomickým zájmům a politické reprezentaci, „science fiction“. ☹