Filip84

S kým z webu Odpovedi.cz byste se chtěli případně osobně setkat? 😃

Otázka je positivní, to znamená, že to, s kým se setkat nechcete, zde prosím nepište. Chcete vědět, kdo se s kým nechce setkat? Založte si vlastní otázku.

Jo a ještě jedna podmínka: vyberte si tři uživatele, se kterými byste se chtěli setkat nejvíc – ať tu nemáme Schindlerův seznam a taky ať se nikdo necítí být (zbytečně!) dotčen, že se v seznam nedostal.

Já bych rád – když už, jako – viděl dany, quentose, GM. Našli by se i další, no ale dal jsem podmínku tři, tak tři. 😎

Nejlepší odpověď
df

S každým, kdo by měl o to zájem

Další odpovědi
annas

Stejná otázka zde byla v minulosti – týkala se setkání uživatelů. Jedno setkání mělo být v Praze, druhé místo si nepamatuji. ji. Později vyšlo najevo, že schůzky se zúčastnil svolavatel a jedna uživatelka., nikoliv v Praze, ale v jižních Čechách,. Kromě toho na Odp. by přísnější admin, který dbal na dodržování pravidel včetně opakovánío otázek a dotazů soukromého rázu a vkládání odkazů u převzatých informací . Otázky soukromého rázu byly nežádoucí. Ale tazatelé zákaz neresektovali, někdy byli až drzí, takže otázky vkládali oopakovaně, takže admin je často nechal. ALe vwtšina z nich dostala ban, případmněš odešla a objevila se s novým profilem.

Považuji otázku za soukromou, proto neuvedu ani jednu osobu, i když jsem s některými v písemném styku.

Nech si uživatel vybere kohokoliv. nezáleží na tom. Názory druhých odpovídají tomu, čemu věří a často tito jedinci dávají najevo svou všeznalost a dokonalost, i když to tak není., Všechno vypovídá jen a jen o nich. Uznávám určité hodnoty, jsem jaká jsem, i když věřím ve své jazykové dovednosti a mám ráda český jazyk, jeho záludnosti a etymologii.
přebírám za odpivědi zodpovědnost a snažím se poradit tazatelům. Kdo chce pochopí, kdo nechce, jeho věc. Vkládám i odkazy na ověření, i když znám.

Vás bych si nevybrala, protože mně vadí, že máte záporný vztah k češtině, , nedodržujete současný pravopis, tedy kodifikovaný způsob záznamu zvukové podoby češtiny,. Už Jan Hus zjednodušil pravopis a a odstranil spřežky a navrhl diakritická znaménka., takže píšete zastaralým pravopisem, když nepřepisujete latinská, případně řecká slova. do současnéj češtiny.

Ve své otázce načerno nerozlišujete předožku na a v. Nechodím oblečená načerno, ani na na červeno, ale třeba v oblečením převažujícím, v černé barvě, niikoliv načerno
ale ladícím dočerna , tedy v černém. ., Nebo někdo má vlasy obarvené načerno. Načerno bych mohla jít v černém tam, kde je černá barva zakázaná , proto se skrývat, abych nebyla nápadná.. Měl byste si uvědomit význa mspojenínačerno /´načerno a použít ve správném kontextu.
Líbí se mně slova , která kdysi vyslovil M. Horníček, i když nejsou přímo jeho.
"Někdo mlčí, protože neví,,někdo mlčí, protože ví své,, když si neníl jiosý, , že má pravdu. To u vás neplat.

Internetovou hantýrku nepoužívám, nepatří do písemné neutrální češtiny, ale někde nso obecmé češtinys mezi vrstevníky.

Drap

Ty to určitě nejsí, a kdo by to mohl být tebe nemusí vůbec zajímat.

Rokio

Rád bych se setkal například s uživateli:

  • zjentek
  • disraeli
  • annas

Pepa25

Snadněji bych napsal 3 jména, se kterými bych se nerad setkal, protože srážka z blbcem obvykle bolí. S drtivou většinou nemám problém, i když u názorových otázek se s hodně lidmi neshodnu, zřejmě jiný věk a životní zkušenosti. Ale podle mých zkušeností osobně většina lidí po chvíli mluví rozumně, tak věřím, že bych byl schopný diskutovat i s Ametyst a led. Ale zadání je pozitivní 3, tak to by byli asi Dochy, Paul1 a Emefej.

paul1

Docela rád bych se setkal někdy s annas, Pepa25 a marci1.

Malvína

Tři, jo? 🙂 Asi Disraeli, Ametyst a marci1. Myslím, že bychom si navzájem všichni sedli. 🙂

zjentek

A ty osobně snad nemáš, na co by ses zeptal, anebo jsi prostě a jednoduše jen zhnilý, se zeptat tak, jak ti to ukládá kodex? Pověz, demente.

elkon

S nikým. Postrádá to smysl. Tohle je poradna, sice bídná, protože až na výjimky pokládá otázky pár stálých zoufalců, kteří blábolí jen aby něco napsali, za každou cenu, ale není to seznamka.

michalds

No rozhodně ne s tebou. Trpaslíky nemám v oblibě.

led

Mlčím…
mimo odpovede na otázku,
Kto s kým sa chce stretnúť záleží len od neho a pozvaného.

Tonda Káňa

S tebou, abys přišel k rozumu 🤣🤣💪👊

zvonisek

Annas, Rokio, Zjentek a případně Izub

Edity

Já to beru tak že že všema z internetu pak člověk pozná lidi do opravdy jaký jsou

Filip84

mychal🤪: Koirasi on todella kaunis, voinko harrastaa seksiä sen kanssa?

michalds

Trpaslík84🤪: Tiedän, että olet hullu. Koiran kanssa voi harrastaa seksiä.

Filip84

Káně: Soused Sodovka skladoval ve stodole nejen kajak a kousek lana. 🙄

Tonda Káňa

Ti už jebe ne? Tohle není web pro pacienty s hlavou, vole. 😂🤪🤪

michalds

Tonda Káňa: to že trpaslíci mají nižší IQ je všeobecně známo. Ovšem to, že místní Trpaslík84🤪 je zoofil, jsem se dozvěděl teprve teď. Nedávno se mě finsky zeptal, jestli může mít sex se psem 😄

Filip84

Pepa: S led si myslím, že by se to „podalo“, jenom bys se musel „naladit“ na její vlnu – nejeví se příliš pružná. 😅 S Ametyst? Obávám se, že bys si moc nepokecal: tihle negativní lidé bývají buďto melancholici, nebo cholerici (většinou), Ametyst se jeví jako to první. U ni nepředpokládej, že bys se s argumenty a logikou někam posunul.

Ale všechno může být jinak, jsou to jenom online profily, klidně za tím může být starý muž. Je to málo pravděpodobné, ale možné! 😅

led

Filip84, čo sa týka pružnosti v diskusii, diskutujem len s tým s kým chcem a toľko, koľko uvážim za vhodné. Vy neriskujte, prehrali by ste už po pár minutách… Tí, čo sa skrývajú za cudzie slová (ešte aj nesprávne, dokonca svoju materčinu neschopne pitvoria) odhadzujem do smetí, kam patria, už v prvom kole.

Filip84

led: Ne, tady nejde vůbec o žádnou diskusi: mínil jsem schopnost s druhým nesouhlasit a alespoň tollerance. Tím neoplýváš – celý příběh! 😃

Filip84

df: Poněkud odvážné! 😅

Filip84

annas: Tyto informace mi k ničemu nejsou, na to jsem se neptal.

Navíc jsou to nesmysly:

Otázka stará 4,238 dnů (tj. téměř 12 let):
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/aktualizace-otazky-kdy-pokud-k-tomu-dojde-se-uskutecni-sraz-nekterych-uzivatelu

Otázka stará 4,297 dnů (tj. také téměř 12 let):
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-nekdy-dojde-ke-hramodanemu-srazeni-mistnich-uzivatelu-kdyz-se-tu-vsichni-tak-krasne-vzajemne-nesnasime

Otázka stará 4,599 dnů (tj. téměř 13 let):
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-v-planu-nebo-nekonava-se-nedky-sraz-uzivatelu-tohoto-serveru

Otázka stará 5,162 dnů (tj. téměř 15 let):
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sel-nebo-jel-by-jste-jela-na-sraz-ucatniku-odpovedi

Soukromé otázky tu byly, jsou a budou, například:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-uzivatel-odpovedi-cz-je-pro-vas-nejlepsi (4,668 dnů)
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/predstavuje­te-si-uzivatele-na-odpovedi-cz-podle-jejich-avataru (4,183 dnů)

  • to opravdu jen per illustrationem, mohl bych hledat ještě dva roky a pořád bych nacházel! 🙄

Kdyby to tu bylo, jak popisuješ, byla bys tu Ty, Drap, jyřýk🤪, a asi elkon, a tím by končil celý příběh. Naštěstí: není. A Ty tomu, naštěstí, nechefuješ.

Takže, sorry: jediný, kdo je off topic, jseš tady Ty. 🙄🤦‍♀️

annas

Nejsem šéf, ale spolu s quentosem máme oprávnění upravovat a mnahalšovast otázky. Protože na rozdíl o minulosti sem chodíom málo, takže jjen smutně sledují stále kelsající úroveň strránky.

Právw proto, že úroveň kdysi nejlepší stránky na netu klesá, mnoho uživatelů opdešlo, ale stále je jich zde dost, kteří pamatují lepší časy.

U vás platí stará moudrost, l že lepšío je drzé čelo než popolužní dvůr.

Filip84

Rokio🤪: To máš velmi, velmi nepravděpodobnou kombinaci! 😅 No, uvidíme, co na to Disraeli… 😅😅

Disraeli

Bože chraň. Nestrááš. 😅
Pokud bych si mohl vybrat kohokoli, tak především ty zesnulé… taková seance a setkání s nemrtvými/duchy, by mohly být zajímavé. :D

Filip84

Disraeli: A Rokia🤪 bys k tomu nepozval? 😈 Letenku do Ománu bys mu musel zasubvencovat, případně bychom na ni mohli tady udělat sbírku, protože to by stálo určitě více, než RJ 10.00 (hodnota deseti flašek lahve), a to by na něj bylo drahý, no ale jinak, když on má ty hřbitovy, funusy, umrlce, a tak, v takový oblibě? 👌😎 Třeba by ho to pak pustilo – víš jak! 😜😂

Filip84

Drap: Buď klidný: ve Tvém případě mne to opravdu, ale opravdu ani trochu nezajímá! 😅

Filip84

Už jsi mne do prdele poslal, já jsem to, opravdu, vzal na vědomí už poměrně dávno, a arciť to bylo těžké, naučil jsem se s tím žít. Opravdu! Není nutné se neustále opakovat. 🤦‍♀️

Filip84

elkon: Jako seznamku jsem to, rozhodně, nemínil. 😅 Spíš se pobavit naživo, alespoň jako theoreticky – prostě na pívo, na kafíčko, nebo tak něco.

elkon

Filipe, každé setkání s neznámým člověkem je seznámení. Na formě nezáleží.

Filip84

elkon: Aha, teď už rozumím, jak jsi to myslel! 😅

zjentek

A dále… Takže, když TY dals podmínku, tak ta podmínka, je, teď platná a pro všechny, jako. Je to tak, mamrde?

Filip84

zjentek🤪: A nyní ještě něco úplně jiného: Lenka dodala do skladu nejen prospekty na kajaky. 🤪🙄