Avatar uživatele
RyuzakiKate

Představujete si uživatele na Odpovedi.cz podle jejich avataru?

Mám samozřejmě na mysli pouze ty, kteří tam nemají fotku z fejsbůku nebo logo těchto stránek (třeba takovej boláček, ale třeba je on sám jeden velký otazník, dle loga dokonce dva!).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, johana 56, Drap, Tom20, anonym, Bedy před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Představuji si podle toho jen ty, kteří se projevují málo. U těch častěji přispívajících se mi ty představy zhmotnili do imaginármích postav podle toho, co a jak píší – avatar v tom až tak moc roli nehraje :)
Doplňuji:
*y

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

U bolaka je to jednoduchý úsměv nán už ukázal 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Ty vynucené avatary se mi vůbec nelíbí, ale v podvědomí se mi s uživateli už propojily. Pak je mi třeba někdo méně sympatický, protože užívá avatar někoho, kdo mi nesedí ( nebo spíš já jemu ) a už vůbec nezvládám vyrovnat se se změnami avataru 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Jsem tu nováček, takže sem nad tímhle ještě nepřemýšlel, ale seš docela kočka :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Některé jedince si představuji daleko horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jasně, že jo! Dlouho jsem si myslela, že v televizi bydlí malí trpaslíčci a hrají mi pohádky, tak tady je to nějak podobný animák. Od princezny až po čarodějnici, od tajemných hádankářů, po duchy. Btw – Nedávno jsem „došla“ tak daleko, že jsem se zamyslela(!) i nad tím, proč zde nejsou plešaté nebo výrazně ošklivé hlavy. Tady je to potom fakt jako v pohádce.
ad Pizlicka: Neboj, už jsem se přemyklíkovala zpátky…poznáš rozdíl?:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Já si je s tím obrázkovým avatarem prostě musím spojovat :D Ať už se jedná o výraz nebo obličej toho avataru,tak si částečně představím jejich povahu a vzhled.Ale jinak si myslím,že si určití lidé vyberou avatar takový,jak bych chtěli vypadat a nebo který si myslí že vystihuje jejich povahu a nebo se jim prostě jenom líbí a tak si ho tam dali.Lidé s tou šedou siluetou podle mě vystihují to,že chtějí být anonymní a nebo takový tajemní:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,do vcerejska,nez se damiana promenila v muze a davíd v zenu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek