HDMI

Jaký uživatel odpovědi.cz je pro vás nejlepší?

Nejlepší odpověď
barnajka

Odpovídat na tuto otázku považuju za nekolegiální :) Stejně vlastně ani odpovědět nedokážu :)
Nikdo není nejlepší – každý, kdo je tu s čistými úmysly, je přece pro stránky přínosem!
Doplňuji:
Butani: To by mohl říct každý! :D

Další odpovědi
anonym

Tak na tuto otázku NELZE jednoznačně(a­dresně) odpovědět. Podle mne jsou to všichni,kteří umí poradit,potěšit(i zes­mutnit)!

dědapetr

Všichni!

DDarent

Ten co nemá hloupí otázky…

Musuko

Ano. Prostě jsem to já, co dodat? Buďte rádi, že to nejste vy. Už musím jít, za chvíli zavírají moji klecovou postýlku …

GM

Velká většina těch nejlepších už sem nechodí.

Děda Louda

Takový, který umí srozumitelně a trpělivě vysvětlit problém tazateli, zároveň je schopen uvést věc v souvislostech a případně uvést odkaz či příklad k vyhledání bližší informace k dané problematice.

P.S.: Vážení spoluodpovídatelé, než se pustíte do vyťukávání písmenek, přečtěte si laskavě dotaz, na nějž hodláte reagovat. HDMI se neptá který, nýbrž jaký uživatel je pro vás nejlepší.