SINGO

Rodokmen…

Dnes tu byla otázka na rodokmen, tak jsem se rozhodl že si ho zkusím vytvořit. Na rodokmenu chci mít všechny příbuzné i vzdálené.

  • Například od matky sestřenice a bratrance.
  • nebo od matky bratra a jeho rodinu (tam budu mít zase já sestrřenice)

jenomže nemůžu najit žádnej obrázek abych vědel jak to do toho rodokmenu „zapasovat“ Nevíte o nějakém obrázku kde bych to viděl?
Doplňuji:
Damiana: moc nepomohlo…

hunter: Plno obrázků tam je, to jsem zkoušelal ale ani jeden obrázek co potřebuji (podle kterýho bych viděl jak to sepsat)

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já jsem volila vlastní postup, bez nápovědy. Začala jsem odspodu, od nejmladšího člena rodiny a směrem nahoru jsem rozvíjela vždy rodinu každého z rodičů, pak prarodičů včetně souběžných generací, takže to mám na více listech. Je to docela snadno přehledné, někde jsem mohla navázat i na původní rodokmeny. Začni ručně na kus papíru, ono se ti to ukáže samo.

Další odpovědi
hunter

stačí zadat do výhledavače rodokmen hledat v obrázkach a je tám spousta motivů a rad

Zdroj: http://mm.denik­.cz/1/b0/2704_win­dsor_n1_denik_flash_bi­g.jpg

Mapel

Zkus následující odkaz. Máš i zdarma verzi.

Zdroj: http://www.my­heritage.cz/FP/Com­pany/login-to-myheritage.php

Damiana

Zkuste se podívat zde: http://www.mo­jipredkove.cz/

anonym

Já mám také dobré zkušenosti viz odkazem, už je nás tam docela dost a pořád je co doplňovat. A máš to všechno free!

Zdroj: www.myheritage.cz

SINGO

suwa: Taky jsem to začal dělat podle svého, začínal jsem od nejmladšího (to jsem dal navrch) a pokračoval jsem dolů… No snad na něco přijdu jak to tam vepsat..

Sůwa

Jestli jsi četl můj původní příspěvek, tak ti je jasné, že já musela odspodu nahoru. Poslat ti to bohužel nemůžu, protože jsou tam jména, ale taky jsem na to nepřišla za dvě hodiny. Možná to pak budeš moct psát obráceně. Já mám na každém listu obdélníčky pro každou osobu v pěti až šesti řadách a mezi nimi musí být místo na propojovací linky. Zítra se podívám, jestli bych mohla jeden list zkopírovat bez jmen a to bych ti jako inspiraci poslat mohla. Pokud nemáš veřejný profil, tak mi na můj mail pošli svou mail adresu. Sůwa

SINGO

Ted jsem vyzkoušel tuhle (http://www.my­heritage.cz/) adresu, a je to paráda, přesně co potřebuji (teda aspon doufám zatím to tak vypadá, uvidím jak to bude pokračovat). Můj meil Singo.913@seznam.cz.