maruš

Pokud někdo pracujete s rodokmenem na Myheritage, poradíte, jak vložit údaje uvedené v poopisu?

Prosím,kdo pracujete na rodokmenu na My heritage, mohli by jste mi poradit,jak vložím datum sňatku do již zadaných manželů? Nemohu na to přijít.Děkuji.

Původní neotázka
Rodokmen na Myheritage.

Odpovědi
Nuk nuk

Už jsem tam také dlouho nic nepřidávala, takže jsem trochu tápala ,ale je to celkem jednoduché.
Pokud chcete vložit jenom datum, kliknete si na osobu, které se to týká. V případě manželů stačí jeden z nich. Objeví se Vám profil dané osoby. Dáte upravit a vyskočí Vám okno s údaji o příbuzném.
Dole máte údaje o manželovi a manželce, kde nastavit datum sňatku.