zjentek

Existuje nějaký protějšek úplně pro každého?

Nebo si taky někdo třeba takříkajíc ani nevrzne?

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje pro každého, jen někteří neumí ten správný najít.

Další odpovědi
Disraeli

Circa 3,5 miliardy mužů, 3,5 miliardy žen. A miliardy, kterých se ještě narodí (a nejspíš miliony ještě za našeho života).
Pro každého dost, může si vybírat, hledat.

Ale ne, neexistuje protějšek úplně pro každého. Někdo zemře ještě před narozením, někdo v dětství a raném životě. Někdo má různé psychické a jiné problémy nebo nějaké důvody, kvůli kterým mít protějška nebude. Nebo je neschopný a stydlivý do konce života. Někdo ani nechce, někdo chce a nemůže (kvůli sobě).
Partnera BY každý MOHL mít (ale každý ho mít nebude).

Justin1

Pokud se najde, tak existuje, jinak nevíme. Někteří lidé hledají a nenacházejí, někteří ani nehledají. Já jsem svůj protějšek hledal 18 let, hledat jsem začal v 17 letech a protějšek jsem našel, když mi bylo 35.

alex j

Zdravim vas! Odpovedi na tema prokleti najdete v biblii, a taky jak z toho ven. Ale chce to najit cloveka praktikujiciho krestjancky zivot, aby delal skutky podobne Jezisi Kristu. Vysledek svoboda. Buh Izraele, tvurce vseho, je darcem zivota a
lasky. satan je darcem hrichu, prokleti, lži, loupi lidi a zabiji lidi. Preji vam vítězství!!!🙂👍 Pokud mate otazky, napište? alex.j@email.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.