Avatar uživatele
Ponny123

Proč mě nepustili do nemocnice?

Spíše z jakého důvodu ? Jak jsem psala jestli mám kamarádku navštívit tak jsem dnes za ní chtěla jít , návštěvy jsou povoleny i jsou ale prý by jí to nevyhovovalo a mohla by být v rozpacích co si myslíte vy ? Jinak je připoutána k lůžku ale myslíte si že hned po pokusu o sebevraždu někde skončí? Myslím léčebna nebo nějaká hospitalizace na psychiatrii … Na druhou stranu byla na mě furt hnusná že jsem tlustá… Nevím jestli je dobré se o ní zajímat

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Neúspěšní sebevrazi končí v psychiatrické léčebně, dokud se jejich stav nestabilizuje. Pak chodí k psychiatrovi.

Pokud je navíc sebevražda spáchána kvůli duševní poruše, pobyt na psychině trvá delší dobu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Tak si to probereme… Nazýváš ji kamarádkou přesto, že je na Tebe trvale hnusná. Promiň, tady je něco špatně. O ostatním diskutovat nelze, neb nejsme její ošetřující lékaři. Vysvětlení jsi dostala, tak to tak ber.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Jak jsem posledně psal, návštěva bude vhodná, až bude z nejhoršího venku. Hospitalizace v některé psychiatrické léčebně je možná. Buď ji bude muset doporučit její praktická lékařka, nebo se může rozhodnout dobrovolně sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdo z nás podrobněji nezná celý případ. Myslím, že ti odpověděli dost jasně : nevyhovovalo by jí to. Jestli se máš o ni zajímat, nebo ne, nedokážeme posoudit. Rozhodnout se musíš sama. Neznáme váš vzájemný vztah. Zvláštní je už to, že je to kamarádka a je na tebe stále hnusná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jak jsem psal, návštěva vhodná není, tak nevím proč za ní přesto lezeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Důvodů, proč tě nepustili za kamarádkou do nemocnice,
může být více, → nemá smysl je tady všechny rozebírat.

Namátkou jen dva:

  1. (Některé) nemocnice nepouštějí na návštěvy samotné děti.
  2. Kamarádčin psychický a/nebo fyzický stav

_________

Poznámka:
To, že je na tebe tvá známá (kamarádka by se chovala jinak)
„hnusná“, neznamená, že jí to v případě, kdy na tom není dobře,
máš oplácet stejným chováním nebo nezájmem.

Jen si dej pozor, aby tvůj zájem nepůsobil jako „dolejzání“.
Tím bys jí nepomohla.

Jestli je dobré se o ni zajímat, víš jenom ty sama.
(Odpověď musíš najít v sobě, s tím ti nikdo pomoci nemůže.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek