Ponny123

Proč mě nepustili do nemocnice?

Spíše z jakého důvodu ? Jak jsem psala jestli mám kamarádku navštívit tak jsem dnes za ní chtěla jít , návštěvy jsou povoleny i jsou ale prý by jí to nevyhovovalo a mohla by být v rozpacích co si myslíte vy ? Jinak je připoutána k lůžku ale myslíte si že hned po pokusu o sebevraždu někde skončí? Myslím léčebna nebo nějaká hospitalizace na psychiatrii … Na druhou stranu byla na mě furt hnusná že jsem tlustá… Nevím jestli je dobré se o ní zajímat

Nejlepší odpověď
Rokio

Neúspěšní sebevrazi končí v psychiatrické léčebně, dokud se jejich stav nestabilizuje. Pak chodí k psychiatrovi.

Pokud je navíc sebevražda spáchána kvůli duševní poruše, pobyt na psychině trvá delší dobu.

Další odpovědi
Edison

Tak si to probereme… Nazýváš ji kamarádkou přesto, že je na Tebe trvale hnusná. Promiň, tady je něco špatně. O ostatním diskutovat nelze, neb nejsme její ošetřující lékaři. Vysvětlení jsi dostala, tak to tak ber.

Kepler

Jak jsem posledně psal, návštěva bude vhodná, až bude z nejhoršího venku. Hospitalizace v některé psychiatrické léčebně je možná. Buď ji bude muset doporučit její praktická lékařka, nebo se může rozhodnout dobrovolně sama.

Drap

Nikdo z nás podrobněji nezná celý případ. Myslím, že ti odpověděli dost jasně : nevyhovovalo by jí to. Jestli se máš o ni zajímat, nebo ne, nedokážeme posoudit. Rozhodnout se musíš sama. Neznáme váš vzájemný vztah. Zvláštní je už to, že je to kamarádka a je na tebe stále hnusná.

autacek

Jak jsem psal, návštěva vhodná není, tak nevím proč za ní přesto lezeš.

ivzez

Důvodů, proč tě nepustili za kamarádkou do nemocnice,
může být více, → nemá smysl je tady všechny rozebírat.

Namátkou jen dva:

  1. (Některé) nemocnice nepouštějí na návštěvy samotné děti.
  2. Kamarádčin psychický a/nebo fyzický stav

_________

Poznámka:
To, že je na tebe tvá známá (kamarádka by se chovala jinak)
„hnusná“, neznamená, že jí to v případě, kdy na tom není dobře,
máš oplácet stejným chováním nebo nezájmem.

Jen si dej pozor, aby tvůj zájem nepůsobil jako „dolejzání“.
Tím bys jí nepomohla.

Jestli je dobré se o ni zajímat, víš jenom ty sama.
(Odpověď musíš najít v sobě, s tím ti nikdo pomoci nemůže.)