huxa

Álíb agil, Bílá liga-proč si lidé, kteří volili komunisty nepustili tyto písničky, nezaposlouchali se a

nezapřemýšleli nad tím, v čem se liší texty a proč se liší?

Nejlepší odpověď
badisko

neni to orlik ?…nevim protoze bagr…jsou lidi a lidi ty asi patris zase k tem kteri resi jine lidi a jine smysleni na internetu..ja bych komunisty nevolil …je mi to u prdele cele volby …a tyhle problemy se me netykaji ..sel jsem za kopecky abych nemusel resit tyhle blbosti…zajimave je ze se takhle trapi spousta lidi nadavaj na stat ..na zelene a nodre atd .pritom staci vzit par svestek ,pas a vypadnout ..pokud se vam tam nelibi…tohle neni omezeno vekem ..ani mrnaty..ps;pokud mas avatara podle sebe tak jses albin ne?..lol..blondak a orlik …