panenka

Pro Martinu 25

Měla jsem klienty kdy její přítel nastoupil do zaměstnání a protože měl smlouvu přišel udělala se jim bonita a ihned šly do bankrotu dodali potřebné dokumenty a ihned se to posílalo na soud od podání návrhu jste chráněná před exekutory nevím kolik bude váš příjem kolik máte dluhu musela bych vědět více abych vám Martino mohla pomoci.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já být na Vašem místě Martino25 tak poslechnu radu a nabídku „panenky“ určitě to s vámi myslí dobře.A to vím co píši,vymáhal jsem dluhy.

Další odpovědi
anonym

Jeste ze mame " nasi " Panenku. 🙂 .iv.

mosoj

Co je moc to je moc!!!
Jak může člověk, který neví kolik je 1/5 z 480 a nedokáže to spočítat ani na kalkulačce, radit jak z dluhů. To mně hlava nebere.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-ma-dcera-vypocita-jedna-petina-z-480-da-se-to-spocitat-i-na-karkulacce

hanulka11

Nechci být kritik, ale ty otázky nepsala tvoje dcera panenko ,jasně tam píšeš, když si nejsem jistá zeptám se ,abych dceři neradila špatně.
Tak to nesváděj na dceru. Je jisté, že člověk neví všechno, ale tak kápnu božskou.

panenka

Ano tuto větu jsem napsala ale napsala by to má dcera tu otázku líp?proto ju napíši a ona si to pak doplní

panenka

ale zřejmě vám tu jde jen o to špinit uživatele a né se tu chovat slušně pokud chcete pomlouvat nevím proč jste zde.

panenka

A pokud mě Hanulko neznáte nechápu jak můžete něco takového o mě napsat kdyby jste mě znala tak by jste něco takového nenapsala

panenka

Hanulko opravdu je to tak jak píši pokud mě nevěříte je to vaše chyba já nelžu hádat se s váma ale nebudu taková já nejsem.

panenka

To se mám mosoji spovídat kdy jsem tu já a kdy má dcera?vždyt to jde poznat podle otázek nebo né?

panenka

Pokud mám opravdu naspěch a jdu někám položím sem otázku odejdu a až někdo odpoví má dcera si to pak dopíše ten Dú už to chápeš?mosoji

panenka

mosoji už kolikrát jse zde psala že mé dceři dovolím kolikrát si sem dát otázku ale né zase tak často .Je mě jasné že je ti to divné ale ty kdyby tě někdo z rodiny poprosil o radu ty by jsi ho na odpovědi nepustil?já jsem taková dobrača že svou dceru když mě poprosí sem pustím jen jí zkontroluji co si sem dává.Už to chápeš?